W którym miesiącu ciąży jest Wersow? Narodziny dziecka lada chwila!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: JESTEM W CIĄŻY! REAKCJE / WERSOW W którym miesiącu ciąży jest Wersow? Narodziny dziecka lada chwila!

W którym miesiącu ciąży jest Wersow? Narodziny córeczki Friza lada chwila!

2023-03-12 12:24

Kiedy urodzi Wersow? Fani popularnej influecerki do niedawna typowali, że gwiazda jest w ciąży i faktycznie to się potwierdziło. Mniej skuteczne okazało się ich dochodzenie w temacie ślubu, którego jeszcze nie wzięła. Co więcej, według nich na świat przyjdzie chłopiec. A jak jest z kwestią tego, w którym miesiącu ciąży jest Wersow? Poznajcie efekt śledztwa już teraz.

Spis treści

  1. W którym miesiącu ciąży jest Wersow?
  2. Kiedy Wersow urodzi dziecko? [DATA]

W którym miesiącu ciąży jest Wersow? Kiedy Wersow urodzi córkę? Takie pytania nieustannie wpisywane są w wyszukiwarkę i nie ma się co dziwić. Fani bardzo się ucieszyli na wieść, że jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce zostanie mamą. Także osoby, które nie śledzą na co dzień jej działalności w internecie ucieszyły się dobrą nowiną, jaką przekazała za sprawą pięknego teledysku. Co czterdziesta osoba z Polski polubiła zdjęcie influencerki z ogłoszeniem, co jest absolutnym rekordem Instagrama w naszym kraju. Niedawno dowiedzieliśmy się, Wersow i Friz nie mają ślubu, a wszystko to z kilku ważnych powodów. Teraz poznaliśmy prawdopodobną datę narodzin ich potomka. Kiedy na świat przyjdzie dziecko Friza i Wersow? To już naprawdę niebawem!

Friz i Wersow mieszkają w domu marzeń. To tu będzie wychowywać się ich dziecko!

Wersow kiedyś i dziś

W którym miesiącu ciąży jest Wersow?

Ciąża Wersow jest absolutnie największym tematem lutego 2023. Internauci praktycznie codziennie szukają dowodów na potwierdzenie, czy para spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Choć według najbardziej zainteresowanych Weronika Sowa przez przypadek ujawniła płeć dziecka. Również termin i data narodzin dziecka Wersow wzbudza duże emocje. Gwiazda, gdy na początku grudnia przekazywała członkom projektu Genzie radosną wiadomość poinformowała, że na zdjęciu USG widać już rączki i nóżki. Jak podaje Poradnik Zdrowie, dziecko ma ukształtowane właśnie te części ciała w dziesiątym tygodniu ciąży. To by oznaczało, że gwiazda pod koniec roku była w około 14. tygodniu ciąży. Pod koniec lutego 2023 natomiast miałaby być już w 22. tygodniu, czyli dokładnie to 20. tydzień życia dziecka i 5 miesiąc (II trymestr) ciąży.

Kiedy Wersow urodzi dziecko? [DATA]

Internauci nie mogą się doczekać, aż dziecko popularnej pary przyjdzie na świat. Razem z rodzicami odliczają dni, tygodnie, a także mają nadzieje, że szybko otrzymają potwierdzenie narodzin. Tymczasem według śledztwa oraz obliczeń fanów, Weronika Sowa urodzi pod koniec czerwca lub na początku lipca. Dowody na słuszność tego terminu przedstawili w wideo poniżej. Ma ono blisko 300 tysięcy wyświetleń. Już wiadomo, że na świat przyjdzie dziewczynka!

Czy według prawa Friz jest ojcem dziecka Wersow? Ulubiony prawnik wyjaśnia!

Jak rozpoznawać TOKSYCZNYCH ludzi i relacje? Dlaczego komunikacja w związkach z długim stażem KULEJE?

Gabrysia Gargaś i Patryk Janas rozmawiają o związkach i ZŁAMANYCH SERCACH. Posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE