Marcin Maciejczak

i

Autor: AKPA

Marcin Maciejczak teraz. Zwycięzca The Voice Kids mocno się zmienił!

2022-09-22 13:48

Gdy wygrywał trzecią edycję The Voice Kids, miał zaledwie 13 lat. Marcin Maciejczak powalił jurorów i publiczność na kolana już na etapie przesłuchań w ciemno. I choć ciężko w to uwierzyć, to w lutym przyszłego roku od zwycięstwa nastolatka w telewizyjnym show miną trzy lata. Dziś artysta stawia na odmieniony wizerunek.

Jak dziś wygląda Marcin Maciejczak? Zwycięzca The Voice Kids 3 przeszedł spora metamorfozę. Chociaż wokalista debiutował w programie Mam talent, prawdziwa popularność zapewnił mu udział w 3. edycji show The Voice Kids. Już podczas przesłuchań w ciemno nastolatek zachwycił trenerów, jak i widzów przed telewizorami, wykonując emocjonalną balladę z repertuaru Lady Gagi. Mowa o piosence I'll Never Love Again. Prowadzony przez Dawida Kwiatkowskiego 13-latek dotarł do finału programu i jako jedyny zdobył w nim aż dwie nagrody - od widzów i internautów. Dzięki zwycięstwu Marcin Maciejczak podpisał kontrakt płytowy i już rok po wygraniu The Voice Kids wydał debiutancki album Tamte dni. Za pośrednictwem mediów społecznościowych 16-letni dziś artysta zdradził, że lada chwila powraca z nową piosenką. Na TikToku pojawił się już jej fragment. 

Natalia Smaś - kim jest? Już kiedyś walczyła o wyjazd na Eurowizję Junior!

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Marcin Maciejczak powraca!

Fani czekali na ten moment od dawna. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zwycięzca The Voice Kids 3 ogłosił swój muzyczny powrót. Piosenka zatytułowana 'tylko świat' ukaże się już 30 września. Na oficjalnym profilu Marcina Maciejczaka na TikToku można jednak usłyszeć już jej fragment. Komentarze mówią same za siebie!

Fajny Vibe ma ta piosenka. Już czekam na premierę

Przepiękne to jest. Naprawdę słucham tego na okrągło i nie mogę się doczekać premiery - piszą fani.

Przy okazji warto zwrócić uwagę na odmieniony wygląd wokalisty. Podoba wam się jego nowy look?

Sonda
Lubisz styl Marcina Maciejczaka?