Amy Lee

i

Autor: YouTube/Evanescence

to już 20 lat

W 2003 roku cały świat oszalał na punkcie ich hitu „Bring Me To Life”. Tak dziś wygląda Amy Lee z Evanescence!

2023-11-29 14:29

Bez wahania można powiedzieć, że ten hit zdefiniował 2003 rok w muzyce. Prawdopodobnie nie ma osoby, która urodziłaby się przed 2000 rokiem i nie kojarzyła kawałka "Bring Me To Life". Zespół Evanescence świętuje 20-lecie wydania swojej legendarnej płyty "Fallen". Jak dziś wygląda Amy Lee, wokalistka grupy? Artystka odtworzyła kultową okładkę!

Wpisując w wyszukiwarkę Google hasło "hity 2003", możemy być pewni, że ten kawałek znajdzie się na liście. "Bring Me To Life" w pewnym stopniu zdefiniował tamten czas w muzyce. To właśnie on zapewnił grupie Evanescence globalną popularność, a nakręcony do niego teledysk, mimo że wrzucony po latach od premiery, wygenerował ponad miliard odsłon. Tak jest - miliard. W tym roku mija dokładnie 20 lat nie tylko od wydania singla "Bring Me To Life", ale i płyty, którą promował, czyli "Fallen". Z tej okazji Amy Lee, wokalistka grupy, w której głosie zakochał się cały świat, odtworzyła kultową już okładkę krążka.  

20 lat, kochani, a ja wciąż nie mam nosa - napisała piosenkarka w opisie do filmiku. 

Wideo wygenerowało ponad milion polubień, zostało obejrzane ponad 10 milionów razy, a internauci zadają sobie tylko jedno pytanie... Zgadliście już jakie?

Każdy zna ten świąteczny hit. Nie uwierzycie, ile wykonująca go artystka miała lat, gdy go nagrała!

IGNACY vs. HITY 2003. Jego wiedza muzyczna jest szokująca!

Amy Lee z Evanescence po latach

Sami nie możemy w to uwierzyć, ale od chwili, gdy świat usłyszał "Wake me up inside (save me)" minęło już 20 lat. Z tej okazji Amy Lee, wokalistka Evanescence, zamieściła w sieci wideo ze specjalnie stworzonym na tę okazję filtrem. Internauci nie mogą uwierzyć, jak szybko płynie czas.

- to już 20 lat? - czytamy w komentarzach. 

Zobaczcie, jak dziś wygląda Amy Lee. Mocno się zmieniła?