Vote4Viki - ustaw kwiecistą nakładkę na Facebooku i wspieraj Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019!

2019-11-21 13:03 A.D.
Viki Gabor - Eurowizja Junior 2019
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Viki Gabor - Eurowizja Junior 2019

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się już w niedzielę 24 listopada. Nasz kraj reprezentować będzie Viki Gabor. Utalentowana dziewczyna jest dawną uczestniczką programu The Voice Kids. Udało jej się w drugiej edycji show dojść aż do finału! Teraz zobaczymy ją na scenie w Gliwicach. Viki mozecie wspierać nie tylko głosując. Na Facebooku znajdziecie specjalną fanowską nakładkę!

Eurowizja Junior 2019 na długo pozostanie w naszej pamięci. Po raz pierwszy w historii młodzi wykonawcy zmierzą się na scenie w Polsce. Reprezentanci 19 państw zaprezentują się na scenie już 24 listopada. My wszyscy będziemy mogli śledzić ich online i na ekranach naszych telewizorów. Nasz kraj reprezentować będzie Viki Gabor. Utalentowana dziewczyna jest dawną uczestniczką programu The Voice Kids. Udało jej się w drugiej edycji show dojść aż do finału! Palmę pierwszeństwa musiała jednak oddać wtedy Anice Dąbrowskiej. By powtórzyć sukces Roksany Węgiel, piosenka Viki musi przypaść do gustu krytykom z całego świata. To jednak nie uda się bez głosów fanów i pełnej mobilizacji! Już teraz możecie w mediach społecznościowy okazać naszej reprezentantce wsparcie. Na Instagramie pojawił się specjalny filtr, który pomoże wam zrobić niesamowite zdjęcie w stylu Viki. Na Facebooku znajdziecie natomiast specjalną nakładkę, która zachęci innych do oddawania swoich głosów na naszą reprezentantkę. W jaki sposób ją ustawić?

Vote4Viki - jak ustawić nakładkę? 

Aby ustawić nakładkę przejdźcie do zmiany waszego zdjęcia profilowego i wybierzcie opcję 'Nakładki'. Następnie w polu wyszukiwarki odnajdźcie 'Vote4Viki' z kwiatkami, które z pewnością upiększą wasz profil, a znajomych zachęcą do przyłączenia się do akcji! 

Najnowsze