Voice of Poland 10: BITWY w drużynie Kamila Bednarka. Kto z kim i kto przeszedł dalej?

2019-10-20 18:05 MK
Kamil Bednarek TRENEREM w The Voice of Poland 10! Kogo zastąpi i z kim w jury?
Autor: WBF Kamil Bednarek TRENEREM w The Voice of Poland 10! Kogo zastąpi i z kim w jury?

The Voice of Poland trwa w najlepsze. Po Przesłuchaniach w ciemno, przyszedł czas na Bitwy. To etap, który stresuje nie tylko samych uczestników, ale również ich trenerów. W końcu muszą oni zdecydować, kim ze swojej drużyny chcą się opiekować dalej, a kogo odsyłają do domu, bądź do innego z jurorów. Jak wyglądają bitwy w przypadku drużyny Kamila Bednarka? Kto z kim walczył i kto okazał się zwycięzcą? Sprawdź na ESKA.pl.

The Voice of Poland 10 - Bitwy rozpoczęły się na dobre. Przed jurorami naprawdę trudne zadanie. Zgodnie z regulaminem programu, muszą oni wybrać tylko jednego ze swoich uczestników, którzy mierzą się ze sobą na scenie, wykonując wspólnie ten sam utwór. Wybór jest niekiedy bardzo trudny, bo poziom, jaki reprezentują wokaliści stojący u progu wielkiej sławy jest wyrównany. Każdy z nich zachwycił też czymś innym podczas Przesłuchań w ciemno. Kogo Kamil Bednarek zdecydował się zatrzymać w swojej ekipie?

The Voice of Poland - Kamil Bednarek

Kamil Bednarek ma o tyle utrudnione zadanie, ponieważ debiutuje w roli jurora i nie ma jeszcze takiego doświadczenia w ocenianiu innych, jak chociażby Michał Szpak czy chłopaki z Afromental. 

I odcinek Bitew:

  • Damian Kulej kontra Jerzy Gmurzyński
  • Ada Nasiadka kontra Justyna Kakiet

II odcinek Bitew:

  • Natalia Kapturowska kontra Julia Olędzka
  • Paulina i Bartek Gruszeccy kontra Daria Kowolik

Przejął: Oliwia Socha z drużyny Michała Szpaka

Najnowsze