voice kids

i

Autor: East News / Mateusz Jagielski

The Voice Kids 2 - przecieki. Co dzieje się na planie muzycznego show?

2018-11-17 8:33

Co czeka nas w nadchodzącej edycji The Voice Kids? Do mediów społecznościowch docierają już pierwsze sygnały! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

The Voice of Kids to wyjątkowy program muzyczny, który zachwycił wszystkich Polaków. Jego pierwszą edycję mogliśmy obserwować na początku 2018 roku. Już niebawem będziemy mieli przyjemność oglądać zmagania kolejnych małych uczestników. Kto tym razem oczaruje publikę swoim śpiewem? Czy uda im się osiągnąć taki sam sukces jak Roksanie Węgiel?

The Voice Kids 2 - trenerzy 

W nowej edycji programu zobaczymy ponownie znane nam twarze - Tomsona i Barona oraz Dawida Kwiatkowskiego. Fotel trenerki zajmie jednak nie Edyta Górniak, a... Cleo. Wokalistka od kilku miesięcy chętnie dzieli się sekretami zza kulis show. 

Sonda
Kto wygra The Voice of Poland 2018?

The Voice Kids 2 - przecieki z planu show

Na razie nie wiemy jeszcze, kto wystąpi i jak radzą sobie mali uczestnicy. Możemy za to zobaczyć trenerów w wyjątkowych stylizacjach, studio The Voice i kilka małych ciekawostek. Wiemy między innymi, że podczas jednego z treningów ze swoją drużyna Cleo wystąpi w przebraniu kowbojki! W programie zobaczymy również znajome twarze. Show odwiedzą 4 Dreamers, Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska i vlogerka Magda Bereda! Poniżej możecie zobaczyć kilka kadrów, które zdradzają tajemnice planu.