Vixen w szpitalu! Co się stało i jaki jest stan zdrowia rapera?

2021-03-04 16:06 jj
Vixen w szpitalu! Co się stało i jaki jest stan zdrowia rapera?
Autor: Kadr z filmu Vix.N - Kawałek serca z kanału Vixenove Vixen w szpitalu! Co się stało i jaki jest stan zdrowia rapera?

Niepokojące doniesienia pojawiły się w sieci, dotyczące stanu zdrowia rapera Vixen. Artysta wylądował w szpitalu i podzielił się tą informacją w relacji na Instagramie. Co się dokładnie stało? Czy Vixen jest ciężko chory?

Vixen w szpitalu! Artysta zadebiutował dwoma nielegalami w 2006 roku: Inwazja i Rozsypana układanka. Na swoim koncie osiem albumów studyjnych, cztery minialbumy, trzy mixtape’y. Raper na swoim Instagramie w relacji, wrzucił zdjęcie ze szpitala. Poinformował, że przebywa aktualnie pod kroplówką. Fani są zaniepokojeni stanem zdrowia i zastanawiają się co się dokładnie stało, że Vixen wymaga hospitalizacji. Sprawdziliśmy to dla Was!

blameZ z utworem Plac budowy chce podbić sieć. Uda mu się?

Pokój młodego hip-hop’owca

Vixen w szpitalu! Co się stało?

Wytwórnia MaxFloRec wydała oświadczenie w imieniu artysty. Z powodu wizyty w szpitalu Vixena zagrożona jest premiera zaplanowana na 10 marca najnowszego albumu oraz klipu. Jak czytamy, sytuacja jest nieciekawa, ponieważ zdiagnozowano u rapera problemy kardiologiczne. Jeżeli dowiemy się więcej o stanie zdrowia rapera, poinformujemy Was w tym artykule!

Najnowsze