blameZ z utworem Plac budowy chce podbić sieć. Uda mu się?

2021-03-04 15:41 jj
blameZ z utworem Plac budowy chce podbić sieć. Uda mu się?
Autor: Materiały prasowe Grupy ZPR MEDIA blameZ z utworem Plac budowy chce podbić sieć. Uda mu się?

blameZ, a właściwie Bartosz Sermak, ma dziewiętnaście lat i mieszka w okolicach Wadowic. Obecnie uczy się w technikum na profilu informatycznym, a każdą wolną chwilę poświęca muzyce: czy to sięgając po gitarę podczas spotkań ze znajomymi, czy po mikrofon z myślą o stworzeniu kolejnego rapowego kawałka.

Jeśli chodzi o muzyczne inspiracje, w dotychczasowej twórczości Bartka największe piętno odcisnęły metal i polski rap. Najczęściej słucha artystów takich jak Słoń, Paluch, Taco Hemingway, z drugiej strony Disturbed, Metallica czy Guns N’ Roses. Udało im się coś osiągnąć w tak młodym wieku. Do tego Kubi, to taka lokalna postać, która rzeczywiście odniosła sukces… to człowieka mobilizuje, żeby samemu też próbować. Singiel Plac Budowy promuje album Jutra Może Nie Być. Nowa muzyka, to próba przepracowania tematu młodych ludzi wobec pandemii i chybotliwej kondycji, w jakiej znalazł się nasz świat.

Sanah oczarowała Marshmello. Invisible Dress w wersji Maro Music i Skytecha podbija świat!

Billie Eilish - minęło 5 lat od wydania pierwszych piosenek

W jego rapie dominującym motywem staje się przeplatanie nadziei na spełnienie marzeń i sukces w branży z lękiem, że obecny stan rzeczy przekreśli każde, nawet najprostsze cele. Tytuł albumu, to rodzaj sugestii, by każdy z nas pozwolił sobie na chwilę rozliczenia z samym sobą wobec możliwości braku jutra. Blamez podkreśla, że chciał też w tej płycie zawrzeć mały promil autobiografii, żeby po prostu: dać się poznać jako Bartek. Z myślą, że może spodoba się nie tylko mamie, Bartek dzieli się swoją twórczością na popularnych platformach muzyczno-społecznościowych takich, jak Spotify, YouTube, SoundCloud czy TikTok.

Najnowsze