Vito Bambino - wiek, wzrost, kariera. Kim jest i jak się nazywa?

Vito Bambino - wiek, wzrost, żona, kariera. Kim jest i jak się nazywa?
Autor: T. Karwiński / Universal Music Poland Vito Bambino - wiek, wzrost, żona, kariera. Kim jest i jak się nazywa?

Vito Bambino nie ma przed nami tajemnic. Kim jest i jak się nazywa? Ile ma lat oraz jakie hity ma na koncie? Poznajcie już teraz utalentowanego muzyka.

Vito Bambino - wiek, wzrost, żona, kariera. Kim jest i jak się naprawdę nazywa Vito Bambino? Internauci poszukują informacji na temat wokalisty, który cieszy się rosnącą popularnością. Artysta najpierw nagrywał solowe utwory, a niedługo później do współpracy zaprosił go Quebonafide. Efektem ich współpracy jest utwór z płyty Romantic Psycho, Rumbelstilskin. Kolejnym etapem w karierze Vito Bambino z zespołu Bitamina była płyta zatytułowana Poczekalnia. Pochodzi z niej utwór pt. Bunkrów nie ma. Utalentowanego muzyka do współpracy, po Quebonafide, zaprosiła Sanah. Efektem ich wspólnych chwil w studio nagraniowym jest singiel Ale jazz! Vito wchodzi w skórę chłopaka, który został rozczarowany przez drugą połówkę.

Vito Bambino - kim jest, jak się nazywa?

Vito Bambino to naprawdę Mateusz Dopieralski. Muzyk urodził się w 1988 roku w Katowicach, ale w wieku dwóch lat wyjechał z rodzicami do niemieckiego Leverkusen, gdzie chodził do szkoły, uczył się muzyki i został cenionym aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. W wieku 18 lat otrzymał również polskie obywatelstwo.

Vito Bambino - wiek

Ile lat ma Vito Bambino? Mateusz Dopieralski urodził się w 1988 roku, więc w 2021 będzie świętować 33. urodziny.

Vito Bambino - wzrost

Ile wzrostu ma Vito Bambino? Artysta z zespołu Bitamina mierzy około 170 centymetrów.

Vito Bambino - zespół, grupa, Bitamina

W Polsce około 2008 roku wraz z Amarem Ziembińskim założył producencki duet Bitamina, do której po jakimś czasie dołączył Piotr Sibiński. Bitamina wydała pięć albumów i zagrała na największych polskich festiwalach. Grupa współpracowała między innymi z Dawidem Podsiadło oraz kolektywem Flirtini.

ESKA XD #012
Najnowsze