Natalia Szroeder przedstawiła miłosną historię. Sentymentalna piosenka z Vito Bambino

2020-07-02 11:57 Rafał Wróblewski
Natalia Szroeder przedstawiła miłosną historię. Sentymentalna piosenka z Vito Bambino
Autor: Waldemar Wylegalski/Polska Press/East News Natalia Szroeder przedstawiła miłosną historię. Sentymentalna piosenka z Vito Bambino

Vito Bambino i Natalia Szroeder w pięknej balladzie o spotkaniu byłych kochanków... Wszystko to w utworze Oddaj, który swoją premierę miał 2 lipca 2020. O czym śpiewają artyści? Przekonajcie się słuchając utworu - na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne lato 2020: kiedyś byli dla siebie wszystkim, dziś więcej ich dzieli, niż łączy… ale uczucie, całkowicie jednak nie wygasło. Historię tę opowiadają nam Vito Bambino i Natalia Szroeder w kolejnej singlowej piosence Vita, zatytułowanej Oddaj. To kolejny singlowy utwór, który promuje solową płytę Vita - Poczekalnia. Wcześniej poznaliśmy piosenki Bunkrów nie ma, do której powstał pięknie oddający celebrację życia teledysk, a także Rampage, która z kolei została zilustrowana scenami z filmu Fucking Berlin, w którym jedną z głównych ról gra Vito Bambino, oczywiście pod prawdziwymi personaliami, czyli jako Mateusz Dopieralski.

Ariana Grande kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Vito Bambino i Natalia Szroeder - piosenka Oddaj

Vito Bambino jest autorem historii opowiedzianej w tekście. Jest nią spotkanie byłych kochanków, które odbywa się niby w aurze pretensji, żalów. On żąda, aby ona oddała mu to, co zabrała. Z kolei ona wydaje się cieszyć, że wreszcie się od niego uwolni. Bez ciebie będzie lżej - śpiewa Natalia i dodaje, że oddać swemu eks może jedynie gniew. Wygląda to wszystko dość typowo, prawda? Jednakże pomimo tego, że jest między nimi wiele złości i wzajemnych pretensji, bohater przyznaje sobie samemu, że w obecności byłej ukochanej mózg zmienia mu się w pasztet. Jej też robi się cieplej, kiedy on jest w pobliżu. Pomimo wielu litrów przelanej żółci, stać obojga na powiedzenie: Uważaj na siebie i żyj zdrowo.

Podkład dźwiękowy opowieści o byłych kochankach to w przeważającej mierze leniwa ballada w dość skromnym, intymnym aranżu, zdominowanym przez smyczki i fortepian. Dopiero pod koniec, kiedy temperatura spotkania podskoczyła, wyłania się żywszy rytm i klubowy podkład, tak przecież bliski Vitowi, członkowi słynnego kolektywu Bitamina. Tekst, to dzieło Vito Bambino. Muzyczne tło historii pomogli mu napisać wcielająca się w byłą kochankę Natalia Szroeder, wszechstronna piosenkarka, kompozytorka, uczestniczka talent shows, prowadząca programy rozrywkowe i również początkująca aktorka, Tomek Sołtys oraz Brian Massaka.

Vito Bambino - kim jest?

Vito Bambino to naprawdę Mateusz Dopieralski. Muzyk urodził się w 1988 roku w Katowicach, ale w wieku dwóch lat wyjechał z rodzicami do niemieckiego Leverkusen, gdzie chodził do szkoły, uczył się muzyki i gdzie został cenionym aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. W wieku 18 lat otrzymał również polskie obywatelstwo.

W Polsce około 2008 roku wraz z Amarem Ziembińskim założył producencki duet Bitamina, do której po jakimś czasie dołączył Piotr Sibiński. Bitamina wydała pięć albumów i zagrała na największych polskich festiwalach. Grupa współpracowała między innymi z Dawidem Podsiadło oraz kolektywem Flirtini.

Najnowsze