Violet Oliferuk z The Voice of Poland - śliczna i zdolna uczestniczka, która głosem zahipnotyzowała trenerów! Co o niej wiemy?

2019-11-02 20:20 A.D.
Violet
Autor: Materiały prasowe

Dziesiąty odcinek The Voice of Poland 10 zagwarantował telewidzom całe spektrum emocji. W programie pojawiło się wielu utalentowanych uczestników, którzy swoimi warunkami wokalnymi zachwycili jurorów. Jedną z uczestniczek, które mogliśmy zobaczyć jest Violet Oliferuk! Oczarowała trenerów swoim wykonaniem!

Violet Olireruk to odważna dziewczyna, która postanowiła udowodnić na scenie, że ma prawdziwy talent! Początkująca artystka wystąpiła z utworem Walk Me Home w The Voice of Poland 10. Oglądanie jej było prawdziwą przyjemnością. Nic więc dziwnego, że przekonała do siebie aż dwóch trenerów! Swoje fotele odkręcili Michał Szpak oraz chłopaki z Afromental. Do czyjej drużyny zdecydowała się dołączyć Violet? 

Zobacz też: Bartosz Deryło - niezwykły chłopak oczarował trenerów programu The Voice of Poland!

Violet Oliferuk - do czyjej drużyny dołączyła? 

Violet postanowiła zasilić szeregi drużyny Michała Szpaka. Zajęła przedostatnie miejsce! Czy ten wybór przyniesie jej szczęście? Jak na razie Violet udało się dojść do etapu Nokautów!

Najnowsze