Viki Gabor z mocnym apelem do fanów. Obiecała też darmowy koncert

2020-03-23 18:25 MK
Viki Gabor
Autor: VIPHOTO/East News

Viki Gabor to kolejna z gwiazd, które mocno wspierają akcję #zostańwdomu. W wyjątkowym wideo, młoda gwiazda zachęca swoich fanów, by zostali w domu dla własnego bezpieczeństwa. Obiecała również, że ma przygotowaną niespodziankę dla wielbicieli. Mianowicie, już niebawem ma ona zagrać koncert w mediach społecznościowych. Szczegóły na ESKA.pl.

Po zwycięstwie na Eurowizji Junior 2019, Viki Gabor stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w naszym kraju. Jej teledysk zrealizowany do hitu Superhero obejrzano już ponad 17 milionów razy, natomiast ten nakręcony do wspólnego singla z Kayah aż 21 milionów! Również w social mediach Viki może liczyć na mocne wsparcie ze strony wielbicieli. Nastoletnią artystką na Instagramie śledzi blisko 300 tysięcy użytkowników. Nie dziwi zatem fakt, że wypowiadane przez nią słowa mają szansę dotrzeć do naprawdę wielkiego grona ludzi.

Jak się okazuje, Viki Gabor jest kolejną z artystek, które głośno promują akcję #zostańwdomu, zachęcającą obywateli do pozostawania w domowym zaciszu, w związku z panującą na świecie pandemią koronawirusa. Z każdym dniem, dowiadujemy się o większej liczbie zakażonych nim osób, a ograniczenie spotkań ze znajomymi do minimum jest jednym ze sposobów uniknięcia zakażenia lub rozprzestrzeniania wirusa z Wuhan. Młoda gwiazda nagrała wyjątkowy apel do swoich fanów.

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Viki Gabor - koncert na Instagramie

Viki Gabor wielokrotnie podkreślała, że jest związana z Krakowem, czyli miastem, w którym obecnie mieszka. Bez wahania przyjęła zatem propozycję nagrania wyjątkowego apelu do mieszkańców Krakowa, by ci nie wychodzili z domu i zadbali o zdrowie swoje, jak i swoich najbliższych. Wokalistka dodała również, że ma w planach zorganizowanie specjalnego koncertu w mediach społecznościowych, transmitowanego na żywo. Nie są znane jeszcze jednak żadne szczegóły. Nie możemy się już doczekać!

Najnowsze