Viki Gabor z mamą

i

Autor: YouTube/Bądźmy Razem. TVP

Viki Gabor wystąpiła Z MAMĄ! Już wiadomo, po kim ma taki talent

2022-06-26 23:17

Viki Gabor i jej mama były gwiazdami tegorocznego festiwalu Romane Dyvesa. Wokalistki połączyły siły i wspólnie wykonały jeden z największych hitów z repertuaru 14-latki. Mowa o piosence Ramię w ramię, którą Viki w oryginale śpiewa z Kayah. Już wiadomo, po kim nastolatka ma tak wielki talent muzyczny. Pani Ewelina posiada kawał głosu!

Mama Viki Gabor do tej pory raczej rzadko pokazywała się w mediach. Tym razem pani Ewelina zrobiła jednak wyjątek i pojawiła się na corocznym festiwalu muzyki cygańskiej Romane Dyvesa, którego celem jest celebrowania romskiej kultury. Wśród gości uświetniających imprezę nie zabrakło też jej 14-letniej córki Viki Gabor, która szturmem podbiła listy przebojów w całej Polsce. Jak można się było spodziewać, wokalistki połączyły siły, wykonując wielki hit z repertuaru nastolatki. Mowa o piosence Ramię w ramię, którą Viki nagrała z Kayah. Traktujący o kobiecej sile numer stał się hymnem młodych kobiet, a zarazem jednym z największych hitów radiowych ostatnich lat. Wspólne wykonanie utworu przez matkę i córkę było prawdziwą wisienką na torcie muzycznego widowiska.

Viki Gabor i Malena na jednej scenie! Historyczne spotkanie zwyciężczyń Eurowizji Junior

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Viki Gabor śpiewa z mamą

Ten występ był zdecydowanie najmocniejszym punktem całego festiwalu Romane Dyvesa. Viki Gabor i jej mama Ewelina zachwyciły publiczność i widzów przed telewizorami swoim wykonaniem wielkiego hitu Ramię w ramię. Widać, po kim nastolatka odziedziczyła talent muzyczny, który pozwolił jej zrobić zawrotną karierę w polskich mediach.

Sonda
Lubisz piosenki Viki Gabor?