Viki Gabor i Malena

i

Autor: TVP VOD

Viki Gabor i Malena na jednej scenie! Historyczne spotkanie zwyciężczyń Eurowizji Junior

2022-06-25 12:26

Na ten duet czekali wszyscy fani Eurowizji Junior, jak również ich zwyciężczyń. Viki Gabor i Malena stanęły na jednej scenie w Rzeszowie, by zaśpiewać utwór Girl Needs Love. Publiczność bardzo ciepło przyjęła nastoletnie wokalistki. To wykonanie może przejść do historii!

Viki Gabor i Malena zaśpiewały na jednej scenie! O muzycznym spotkaniu zwyciężczyń Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci fani wydarzenia marzyli od dawna. Gdy reprezentująca Armenię Malena wypuściła do sieci zrealizowany do jej zwycięskiego kawałka Qami Qami teledysk, internauci od razu zasypali ją porównaniami do polskiej gwiazdy, która triumfowała dwa lata wcześniej w Gliwicach. Dziewczyny, mimo że nie miały okazji się poznać, szybko nawiązały kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie regularnie wymieniały się uprzejmościami. W zbudowaniu przyjacielskiej relacji nie przeszkodziły nawet oskarżenia internautów, jakoby Malena kopiowała Viki Gabor. Do muzycznego spotkania wokalistek doszło 24 czerwca w Rzeszowie. Polka i Armenka uświetniły odbywający się co roku koncert Europejski Stadion Kultury, wykonując na żywo utwór Girls Need Love.

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Viki Gabor i Malena na scenie

To był jeden z najjaśniejszych punktów całej imprezy. Nastoletnie zwyciężczynie udowodniły, że jak nikt inny zasłużyły na odniesienie tak wielkich sukcesów. Viki rozpoczęła koncert piosenką Moonlight, potem wykonała Superhero, a następnie na scenę weszła Malena, by wspólnie z nią wykonać kawałek Girls Need Love z repertuaru Summer Walker. Jak wiadomo, utwór w oryginale jest pełen przekleństw, które w tym przypadku zostały zastąpione innymi słowami. Na końcu Malena zaprezentowała swój eurowizyjny hit Qami Qami. Chcielibyście usłyszeć je w autorskiej piosence?

Sonda
Czy Viki Gabor i Malena faktycznie są podobne?