Viki Gabor wygląda jak Edyta Górniak na początku kariery? Fani nie mają wątpliwości!

2020-09-13 14:27 AW
Viki Gabor
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Viki Gabor jest obecnie jedną z największych muzycznych gwiazd młodego pokolenia. Wokalistka mimo młodego wieku ma na koncie kilka naprawdę spektakularnych sukcesów. Wiele lat temu bardzo podobnie rozpoczęła się kariera Edyty Górniak, której piosenki błyskawicznie podbiły listy przebojów, a ona sama osiągnęła niesamowitą popularność. Zdaniem fanów Viki obie wokalistki łączy także jeszcze jedna rzecz - są do siebie bardzo podobne.

Viki Gabor wygląda jak Edyta Górniak na początku kariery? Zdaniem fanów podobieństwo między wokalistkami jest uderzające! Viki ma też z pewnością szansę zrobić tak ogromną karierę jak Edyta. O Viki Gabor zrobiło się głośno pierwszy raz za sprawą drugiej edycji programu The Voice Kids, która emitowana była w 2019 roku. Mimo że nie udało jej się wygrać, zajęła wysokie drugie miejsce. Jednak na pierwszy spektakularny sukces Viki nie musiała długo czekać. Jeszcze w 2019 roku wygrała program Szansa na sukces. Eurowizja Junior i została reprezentantką Polski na odbywającym się w Gliwicach konkursie. Jej występ z piosenką Superhero zapewnił Polsce historyczne, drugie z rzędu zwycięstwo na Eurowizji Junior. Od tego momentu kariera Viki nabrała jeszcze większego tempa - na początku 2020 roku nagrała piosenkę z Kayah, a niedługo potem ukazały się kolejne single zapowiadające jej debiutancką płytę. Młodziutka wokalistka swój pierwszy album - Getaway - wydała 4 września 2020 roku. 

Viki Gabor wygląda jak Edyta Górniak na początku kariery? Fani są przekonani!

Kariera Edyty Górniak także nabrała tempa po sukcesie na Eurowizji. W 1994 roku Polska pierwszy raz przystąpiła do konkursu, a reprezentantką była 22-letnia wówczas Edyta Górniak. Występ wokalistki z piosenką To nie ja również był historyczny - Edyta zajęła 2. miejsce, a od tego czasu Polsce nie udało się zdobyć tak wysokiego wyniku. Viki Gabor i Edytę Górniak łączy także pochodzenie - obydwie mają romskie korzenie. Pod filmikami z wywiadami z Viki można znaleźć komentarze, że młodziutka wokalistka jest niezwykle podobna do Górniak sprzed lat. Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

Viki Gabor i Edyta Górniak
Autor: Mateusz Jagielski/East News, WOJTEK RZAZEWSKI/East News
Szybka Seria - Viki Gabor odpowiada na pytania internautów!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze