Rywalka Viki Gabor z Eurowizji Junior nagrała piosenkę. Młoda gwiazda jest nią zachwycona!

2020-09-11 15:02 Ewelina Kulasza
Karina Ignatyan
Autor: Lukasz Kalinowski/East News Karina Ignatyan

Rywalka Viki Gabor z Eurowizji Junior 2019 nagrała piosenkę i teledysk, który szaleje już w sieci. Jest niezwykle kolorowy , podobno jak jej występ podczas Piosenki Konkursu Dla Dzieci. Jej muzyczną nowością zachwyciła się sama Viki Gabor! Młoda gwiazda jest nią wręcz oczarowana!

Rywalka Viki Gabor z Eurowizji Junior nagrała piosenkę. Mowa o Karinie Ignatyan, która urodziła się i wychowała w rosyjskim mieście Kaługa. To ona wygrała w Armenii preselekcje do Eurowizji Junior 2019 i następnie reprezentowała kraj podczas finału w Gliwicach na Śląsku. Podczas trwania Konkursu Piosenki Dla Dzieci zaśpiewała utwór zatytułowany Colours of Your Dream, któremu towarzyszyło kolorowe i magiczne widowisko. Armenia znalazła się na czternastym miejscu z wynikiem 115 punktów. Mimo, iż Karinie Ignatyan nie udało się zająć miejsca na podium to nie zrezygnowała ze swoich marzeń, ani planów jeśli chodzi o branżę muzyczną. Dodatkowo nastolatka na swoim koncie ma udział w czwartej edycji show The Voice Kids Russia. Młoda artystka wciąż się rozwija i co ciekawe właśnie niedawno miała miejsce premiera jej najnowszej piosenki Be Yourself. Do kawałka został nagrany również niesamowicie kolorowy teledysk.

Karina Ignatyan - nowa piosenka

Pełna radości i pozytywnej energii Karina Ignatyan nagrała nową piosenkę Be Yourself. Towarzyszy jej również teledysk, który jest niesamowicie kolorowy i odzwierciedla charakter młodej wokalistki. Co ciekawe, numer spodobał się nawet Viki Gabor, która rywalizowała z Kariną podczas Eurowizji Junior 2019. Młoda piosenkarka udostępniła klip koleżanki z konkursu na swoim InstaStories. Poniżej możecie go obejrzeć i posłuchać nowości od Kariny Ignatyan.

Marcin Maciejczak nie pojedzie na Eurowizję Junior 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze