Viki Gabor

i

Autor: WBF Viki Gabor

Viki Gabor wyda ukraińską wersję płyty? Fani nie mogą się doczekać!

2020-12-14 11:27

Viki Gabor nie trzeba nikomu przedstawiać! Swoim występem na Eurowizji Junior i debiutancką płytą, podbiła rynek muzyczny i stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Jej kariera każdego dnia idzie do góry, a co za tym idzie? Fani domagają się więcej! Teraz dopytują swoją idolkę o jej debiutancki krążek. Czy pojawi się na Ukrainie? Ostatnio Viki została wyróżniona nawet w Japonii!

Viki Gabor robi furorę nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju! Jeszcze nie tak dawno została wyróżniona na Instagramie japońskiej wytwórni płytowej - Universal Music. Mowa o jej eurowizyjnym kawałku Superhero, który zaśpiewała podczas tegorocznej odsłony Konkursu Piosenki dla Dzieci w Warszawie. Przypomnijmy, że Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach. Młoda artystka reprezentowała nasz kraj z piosenką Superhero, która w tym momencie na oficjalnym kanale YouTube - Junior Eurovision Song Contest, została wyświetlona blisko 40 mln razy! Odsłony zsumowane są nie tylko z oficjalnego klipu Viki, ale także jej eurowizyjnego występu.

13-letnia piosenkarka nie dość, że idzie ze swoją muzyczną karierą jak burza, to jeszcze robi furorę w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 600 tys. osób - nie tylko z Polski, ale również ze świata. Viki często publikuje tam treści dla swoich fanów i odpowiada na ich przeróżne komentarze i wiadomości. Tym razem internauci zasypali ją wieloma pytaniami, a jedno z nich dotyczyło Ukrainy.

Która piosenka Viki Gabor pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 8
Na co dzień jestem osobą, która:

Viki Gabor - debiutancka płyta w innych krajach

Czy Viki Gabor wyda ukraińską wersję płyty Getaway (Into My Imagination)? To właśnie ciekawi jej fanów! Pod jednym z nowych zdjęć na Instagramie artystki, pojawiło się dużo pytań od jej wielbicieli. Pytają Viki o ulubioną potrawę wigilijną, o to gdzie się ubiera, jaki przedmiot lubi najbardziej w szkole, a także o nową płytę na Ukrainie. Czy Getaway (Into My Imagination) ma szansę pojawić się na Wschodzie? Póki co Viki nie odpowiedziała jeszcze na pytania swoich fanów, jednak w poście napisała, że zrobi to niebawem. Jak widać, jej twórczość ceniona jest nie tylko w naszym kraju! Obserwujcie jej profil lub InstaStories - młoda artystka z pewnością niebawem rozwieje wszystkie wątpliwości i odpowie na pytania!

Viki Gabor ma miliony fanów, którzy zasypują ją wiadomościami. Czy ma czas, żeby im odpisać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE