Viki Gabor

i

Autor: WBF Viki Gabor

Viki Gabor wyda ukraińską wersję płyty? Fani nie mogą się doczekać!

2020-12-14 11:27

Viki Gabor nie trzeba nikomu przedstawiać! Swoim występem na Eurowizji Junior i debiutancką płytą, podbiła rynek muzyczny i stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Jej kariera każdego dnia idzie do góry, a co za tym idzie? Fani domagają się więcej! Teraz dopytują swoją idolkę o jej debiutancki krążek. Czy pojawi się na Ukrainie? Ostatnio Viki została wyróżniona nawet w Japonii!

Viki Gabor robi furorę nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju! Jeszcze nie tak dawno została wyróżniona na Instagramie japońskiej wytwórni płytowej - Universal Music. Mowa o jej eurowizyjnym kawałku Superhero, który zaśpiewała podczas tegorocznej odsłony Konkursu Piosenki dla Dzieci w Warszawie. Przypomnijmy, że Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach. Młoda artystka reprezentowała nasz kraj z piosenką Superhero, która w tym momencie na oficjalnym kanale YouTube - Junior Eurovision Song Contest, została wyświetlona blisko 40 mln razy! Odsłony zsumowane są nie tylko z oficjalnego klipu Viki, ale także jej eurowizyjnego występu.

13-letnia piosenkarka nie dość, że idzie ze swoją muzyczną karierą jak burza, to jeszcze robi furorę w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 600 tys. osób - nie tylko z Polski, ale również ze świata. Viki często publikuje tam treści dla swoich fanów i odpowiada na ich przeróżne komentarze i wiadomości. Tym razem internauci zasypali ją wieloma pytaniami, a jedno z nich dotyczyło Ukrainy.

Która piosenka Viki Gabor pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 8
Na co dzień jestem osobą, która:

Viki Gabor - debiutancka płyta w innych krajach

Czy Viki Gabor wyda ukraińską wersję płyty Getaway (Into My Imagination)? To właśnie ciekawi jej fanów! Pod jednym z nowych zdjęć na Instagramie artystki, pojawiło się dużo pytań od jej wielbicieli. Pytają Viki o ulubioną potrawę wigilijną, o to gdzie się ubiera, jaki przedmiot lubi najbardziej w szkole, a także o nową płytę na Ukrainie. Czy Getaway (Into My Imagination) ma szansę pojawić się na Wschodzie? Póki co Viki nie odpowiedziała jeszcze na pytania swoich fanów, jednak w poście napisała, że zrobi to niebawem. Jak widać, jej twórczość ceniona jest nie tylko w naszym kraju! Obserwujcie jej profil lub InstaStories - młoda artystka z pewnością niebawem rozwieje wszystkie wątpliwości i odpowie na pytania!

Viki Gabor ma miliony fanów, którzy zasypują ją wiadomościami. Czy ma czas, żeby im odpisać?