Roksana Węgiel

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News Roksana Węgiel

Jak bardzo zmienił się głos Roksany Węgiel? W 2015 roku brzmiała zupełnie inaczej!

2020-12-10 11:11

Choć większość osób kojarzy Roksanę Węgiel z The Voice Kids lub Eurowizji Junior, to musimy Was zaskoczyć! Artystka już wcześniej pokazywała się publiczności i śpiewała piosenki. Jak zmienił się jej głos na przestrzeni kilku lat? Będziecie w szoku! Kiedyś Roxie brzmiała zupełnie inaczej!

Roksana Węgiel to idealny przykład osoby, która spełnia swoje marzenia na każdym kroku, a w dodatku ma ogromny talent. Świadczą o tym nie tylko liczne sukcesy, które gromadzi na swoim koncie od lat, ale także piosenki uwielbiane przez wielu słuchaczy, nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Dodatkowo jej konto na Instagramie, obserwuje już ponad milion osób! Choć większość osób poznało Roxie w muzycznym show The Voice Kids, to jak się jednak okazało, nie był to jej pierwszy raz z wielką sceną i telewizją. Młoda artystka dawała czadu już wcześniej, między innymi w programie dla dzieci emitowanym na TVP ABC - Petersburski Music Show.

Roksana Węgiel mając zaledwie 8 lat, zaczęła regularnie chodzić na lekcje śpiewu. Niedługo później dołączyła do parafialnej scholi dziecięcej i tak właśnie małymi krokami, stała się jedną z najbardziej znanych wokalistek w Polsce. Telewizja, wielkie sceny, wygranie Eurowizji Junior w 2018 roku, nowe single i można wymieniać tak w kółko! Jesteście ciekawi, jak głos Roxie zmienił się na przestrzeni kilku lat? Musicie obejrzeć to nagranie, tylko uwaga - słodkie rozczulenie gwarantowane!

Roksana Węgiel - QUIZ. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 9
Czyją piosenkę Roksana zaśpiewała podczas castingu do The Voice Kids?

Roksana Węgiel - kiedyś i dziś

Roksana Węgiel śpiewała już od małego i zachwycała wszystkich swoim głosem. W sieci można znaleźć jej piosenkę o butach, pierwszy, wakacyjny teledysk, a nawet jej stare występy z telewizji. Poniżej możecie posłuchać i zobaczyć, jak głos młodej artystki zmienił się od 2015 roku. Roxie była naprawdę słodka!

Roksana Węgiel zdradziła z czym nie radzi sobie w szkole