Viki Gabor - wiek, Eurowizja, insta, rodzice, wzrost, piosenki. Co o niej wiemy?

2019-10-11 15:45 A.D.
Viki
Autor: YouTube/ VikiVEVO

Viki Gabor to młoda piosenkarka, którą poznaliśmy dzięki programowi The Voice Kids. Wiktora była uczestniczką drugiej edycji show. Artystka trafiła do drużyny Tomsona i Barona i udowodniła wszystkim, że w śpiewaniu ma niewielu sobie równych. Udowodni to zapewne również podczas Eurowizji Junior 2019! Co powinniśmy wiedzieć o wokalistce, która reprezentuje nasz kraj podczas historycznego Konkursu Piosenki dla Dzieci? Poznajcie ją bliżej na ESKA.pl

Viki Gabor - wiek, Eurowizja, insta, rodzice, wzrost. Co o niej wiemy? Viki, a właściwie Wiktora, to utalentowana wokalistka, która ma ogromne szanse zrobić dużą karierę. Dziewczyna idzie w ślady Roksany Węgiel, 4Dreamers i Zuzy Jabłońskiej, którzy po zakończeniu The Voice Kids wkroczyli z hukiem na muzyczny rynek. Co już wiemy o młodej wokalistce? Wiktoria choć bardzo ceni kulturę i muzykę romską, siebie widzi jako piosenkarkę popową, razem ze starszą siostrą Melisą komponują i piszą piosenki.

Zobacz też: Quiz: w jakim mieście na świecie powinieneś żyć?

Viki Gabor - wiek

Wiktora ma 12 lat, urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, niedawno zamieszkała z rodziną w Polsce. Jest pochodzenia romskiego, wzrasta w środowisku, gdzie tradycje muzyczne i kulturowe są przekazywane z pokolenia na pokolenie, muzyka jest obecna w jej życiu od zawsze, cała jej rodzina jest muzykująca. 

Zobacz też: Wiktoria Gabor z The Voice Kids potrafi 'ryknąć'! Zachwyciła tym jury!

Viki Gabor - Szansa na Sukces

Viki Gabor z piosenką Superhero będzie reprezentować Polskę w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się w Gliwicach. O wyborze decydowało jury specjalnego wydania Szansy na Sukces oraz telewidzowie. Viki Gabor, zgodnie z zasadami finału, w odcinku Szansy na Sukces, wykonała dwie piosenki: Zapamiętaj z repertuaru Blue Cafe oraz premierową kompozycję przygotowaną specjalnie z myślą o Eurowizji Junior.

Viki Gabor - wzrost

Ile wzrostu ma Viki Gabor? Reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2019 jest wysoka - ma ok. 160 centymetrów.

Viki Gabor - The Voice Kids 

Viktora dostała się do finału drugiej edycji The Voice Kids. Niestety nie udało jej się wygrać. Zwyciężczynią show została Anika Dąbrowska. Mimo to, z pewnością wyniosła z programu wiele cennych lekcji. 

Viki Gabor - kim jest?

Viki Gabor to finalistka drugiej edycji The Voice Kids. Już od brawurowego wykonania Roar - Katy Perry podczas przesłuchań w ciemno, Viki pokazała niebywałą skalę możliwości wokalnych, jednocześnie podbijając serca wszystkich jurorów i widowni The Voice Kids skromnością i dziewczęcym wdziękiem. Na swoich mentorów wybrała Tomsona i Barona. Łączy ich pozytywna energia.

Viki to Polka i obecnie Krakowianka o romskich korzeniach, która urodziła się w Niemczech, spędziła cudowne dzieciństwo w Polsce, a edukację zaczęła w Wielkiej Brytanii – stąd język angielski zna śpiewająco, co słychać w jej debiutanckim singlu Time.

Viki Gabor - rodzice

Rodzice Viki Gabor również uwielbiają muzykę. Młoda wokalistka przyznała, że prawdopodobnie wdała się w tatę, który tak jak ona lubi nowoczesne brzmienia.

Viki Gabor - piosenka na Eurowizję Junior 2019

Superhero - piosenka Viki Gabor na Eurowizję Junior 2019 to radiowy hit? Wkrótce się o tym przekonamy, czy kawałek pokochają słuchacze Radia ESKA! Autorami utworu są Patryk Kumór i Lanberry, którzy napisali tekst do utworu Anyone I Want To Be – to właśnie z tym singlem Roksana Węgiel triumfowała na Eurowizji Junior rok temu, zapewniając Polsce historyczne zwycięstwo.

Zobacz: Eurowizja Junior 2019 - piosenka Viki Gabor. SUPERHERO zapewni zwycięstwo?

Viki Gabor - Time 

Time to pierwszy singiel Wiktorii, który zaśpiewała w finale The Voice Kids. Piosenka jest w języku angielskim, a na YouTube ma ponad 2,5 miliona wyświetleń! Możecie posłuchać jej poniżej. 

Viki Gabor - Instagram 

Viki prowadzi również własnego Instagrama. Możecie ją odszukać pod nickiem @vikigaborofficial. Kilka zdjęć zobaczycie również poniżej. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Co myślicie o moim występie!😋😊😊😊❤ Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Jak tam u was 😋😋 Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)
Najnowsze