Viki Gabor walczy z internautami. Nie uwierzycie, o co poszło!

2023-01-24 16:46
Viki Gabor
Autor: AKPA Viki Gabor walczy z hejtem w internecie.

Viki Gabor nie ma łatwo w social mediach. Nastoletnia gwiazda od długiego czasu walczy z ogromną krytyką ze strony internautów, niekoniecznie konstruktywną. Największym problemem wydaje się być jej dojrzały wizerunek, ale piosenkarka jest nieugięta i dalej stylizuje się tak, jak chce. Ostatnio wylała się na nią kolejna fala negatywnych komentarzy. O co poszło tym razem?

Viki Gabor ma dopiero 15 lat, a już udało jej się zrobić niesamowitą karierę. Wygrana na Eurowizji Junior, hity zajmujące pierwsze miejsca w notowaniach polskich stacji radiowych, dwie płyty studyjne, a ostatnio nawet własna linia kosmetyków. I choć wydawałoby się, że to niesamowite osiągnięcie, internauci bardziej skupiają się na jej wyglądzie. Viki nigdy nie ukrywała swojej miłości do makijażu, czego efektem jest jej ostatnia współpraca ze znaną marką kosmetyków. Niektórym jednak za bardzo przeszkadza mocny wizerunek w tak młodym wieku. Problemem były już ubrania, czy duże usta. Teraz pojawił się nowy powód do krytyki. Nie uwierzycie, o jaką błahostkę chodzi!

To ona pokonała Viki Gabor i wygrała The Voice Kids! Tak dziś wygląda AniKa Dąbrowska

Viki Gabor o płycie ID, duecie z Maleną i udziale w Eurowizji Junior 2022

Viki Gabor skrytykowana w internecie

Viki wrzuciła ostatnio na Instagrama zdjęcia promujące jej kosmetyki, a internauci tłumnie skrytykowali jej... paznokcie! Według komentujących, miały być za długie i źle zrobione. "Oj te paznokcie są tragicznie zrobione", "te paznokcie to przesada, według mnie to mega sztucznie wygląda", "ależ to obrzydliwie wygląda", "gdzie są rodzice?", "trochę smutnez że ludzie się aż tak postarzają" - czytamy. Czy uważacie, że takie komentarze pisane przez dorosłe osoby są w porządku?

Viki Gabor NIE ZNA piosenki 'Sto lat, sto lat'? Słodka wpadka robi furorę

Sonda
Czy uważacie, że internauci przesadzają krytykując Viki Gabor?

Viki Gabor o hejcie

Viki jakiś czas temu w wywiadzie z ESKĄ odniosła się do uszczypliwych komentarzy na temat swojego wyglądu. - Ja mam po prostu bekę z tego. Widziałam bardzo dużo nastolatków i niektórzy gorzej się malują i gorzej chodzą ubrani. Moim zdaniem ubieram się stosownie na swój wiek. Jestem w branży muzycznej, więc ten make-up i te looki sceniczne są potrzebne - mówiła 15-latka.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze