Viki Gabor NIE ZNA piosenki 'Sto lat, sto lat'? Słodka wpadka robi furorę

2023-01-03 11:20
Viki Gabor NIE ZNA piosenki 'Sto lat, sto lat'? Słodka wpadka robi furorę
Autor: AKPA / TikTok: vikigaborcia Viki Gabor NIE ZNA piosenki 'Sto lat, sto lat'? Słodka wpadka robi furorę

Viki Gabor nie zna polskiej wersji piosenki Sto lat, o czym świadczy viralowe nagranie. Wpadkę wychwycili fani artystki, prowadzący jedno z fanpejdżowych kont w popularnej platformie internetowej. W kilka dni filmik miał ponad 600 tysięcy wyświetleń i blisko 40 tysięcy polubień. Co dokładnie sprawiło artystce zabawny kłopot? Przekonajcie się oglądając wideo na naszej stronie.

Wpadki Viki Gabor to prawdziwa rzadkość. Utalentowana, młoda artystka, z której możemy być dumni zawsze daje z siebie wszystko, podczas występów na żywo. Nie bez powodu jej instagramowe konto ma ponad 775 tysięcy obserwujących. 15-letnia supergwiazda ostatnio została poproszona o odśpiewanie życzeń dla swojej fanki. Stojąc w towarzystwie Cleo zaczęła śpiewać piosenkę Sto lat, jednak chwilę później całkowicie się pogubiła. Widać było jej zmieszanie, gdy nie nadążała za tekstem śpiewanym przez jej starszą koleżankę. Zabawny moment szybko zyskał na popularności, a kopia filmiku ma blisko 40 tysięcy polubień, tylko w jednej platformie internetowej. Sama sytuacja nie powinna jednak dziwić, bo mająca aspiracje na światowy sukces piosenkarka lepiej poradziłaby sobie z anglojęzyczną wersją śpiewanych życzeń, czyli Happy Birthday.

Viki Gabor ma już dość śpiewania Superhero?! Ta REAKCJA mówi wszystko!

Viki Gabor o płycie ID, duecie z Maleną i udziale w Eurowizji Junior 2022

Viki Gabor - wpadka z piosenką Sto lat

Wpadka Viki Gabor wywołuje zdziwienie, bo w końcu, jak można nie znać najpopularniejszej piosenki, którą śpiewa się życząc komuś dobrze na urodziny. Młoda wokalistka nie zna polskiej wersji pieśni Sto lat, sto lat, a powodem może być jej wieloletni pobyt zagranicą. 15-letnia wokalistka urodzona jest w Niemczech, wychowana w Anglii, a zaledwie mieszkająca od kilku lat w Krakowie. Jak wyglądała sytuacja ze śpiewem Viki Gabor?! Zabawnie, o czym możecie przekonać się poniżej.

Fusialka z Ekipy Friza rozebrana na mrozie. Nie uwierzycie, co zaczęła robić!

Sonda
Kibicujesz karierze Viki Gabor?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze