Viki Gabor uczestniczką popularnego programu Polsatu! Czy ma szansę na wygraną?

2022-01-17 9:37
Viki Gabor
Autor: materiały prasowe//Sony Music Poland

To dzieje się naprawdę! Viki Gabor została uczestniczką popularnego show Polsatu i już niebawem będziemy mogli oglądać ją w nowych rolach! O jaki program chodzi? Czy Viki Gabor ma szansę na wygraną? Internauci oszaleli z zachwytu i już nie mogą doczekać się nowych odcinków ze swoją ulubioną gwiazdą!

Viki Gabor uczestniczką nowego show! To zaskoczyło wielu widzów, którzy dowiedzieli się, że nastoletnia gwiazda pójdzie o krok dalej w swojej karierze. Tym razem Viki pokaże się w rozrywkowym show Polsatu, jako jedna z uczestniczek i będzie konkurować między innymi z modelką znaną wszystkim z programu Top Model - Karoliną Pisarek. Choć trudno w to uwierzyć, minęły już dwa lata odkąd Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 organizowaną w Gliwicach. Wykonując na żywo swój hit Superhero, stała się ogromną gwiazdą nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. To właśnie dzięki wygranej jej życie zmieniło się w diametralny sposób. Nowe piosenki, koncerty, debiutancka płyta, przeróżne osiągnięcia, a także występy w telewizji. Teraz jednak przyszła pora na kolejny etap w jej życiu. Viki wystąpi w uwielbianym przez widzów programie telewizyjnym, w którym będzie robić to co kocha najbardziej!

Viki Gabor o porównaniach do Ariany Grande. Mocne słowa!

Viki Gabor - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Viki Gabor została uczestniczką 16. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Już na wiosnę będziemy mogli śledzić jej drogę na scenie uwielbianego przez widzów show Polsatu, gdzie będzie robić to co kocha najbardziej! Mowa oczywiście o śpiewaniu, jednak w tym programie czeka na nią jeszcze większe wyzwanie! Nie dość, że będzie oceniana przez jurorów, to jeszcze będzie musiała wcielić się w polskie i zagraniczne gwiazdy. Czeka ją dużo prób i oczywiście kolorowe metamorfozy, które będziemy mogli śledzić już niebawem w telewizji! Viki Gabor będzie konkurować w TTBZ między innymi z modelką Karoliną Pisarek, czy też aktorem Patrykiem Cebulskim. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Sonda
Czy będziesz oglądać nową edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze