Viki Gabor w mocnych słowach o konflikcie z Roksaną Węgiel. Po nich nie mamy już żadnych wątpliwości

2022-01-13 16:06
Roksana Węgiel i Viki Gabor
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Gdy tylko Viki Gabor zadebiutowała na rynku muzycznym, media i publiczność z miejsca zaczęły porównywać ją do odnoszącej równie wielkie sukcesy Roksany Węgiel. Obie zwyciężczynie Eurowizji Junior zaczęły być traktowane jako rywalki, a w sieci pojawiły się nawet informacje o ich domniemanym konflikcie. Jaka jest prawda?

Viki Gabor i Roksana Węgiel szybko przekonały się o tym, że show-biznes nie jest łatwy, a w szczególności dla kobiet. Gdy Roxie wygrała I edycję programu The Voice Kids 2018, była właściwie jedyną nastoletnią wokalistką z tak wielkimi sukcesami. Piosenkarka nie potrzebowała wiele czasu, by stać się jedną z najbardziej znaczących postaci na polskim rynku muzycznym. To właśnie ona jako pierwsza wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci i przekroczyła liczbę miliona obserwujących na Instagramie, mając zaledwie 15 lat. Rok później na rynku muzycznym zadebiutowała Viki Gabor. Kiedy nastolatka wygrała preselekcje do Eurowizji Junior, media od razu zaczęły porównywać ją do starszej o dwa lata koleżanki z branży. W sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat domniemanego konfliktu utalentowanych artystek. W końcu sprawę postanowiła skomentować sama Viki. Gwiazda wyznała, jak naprawdę wyglądają jej relacje z Roxie.

Sonda
Marzysz o duecie Viki i Roxie?

Roksana Węgiel i Viki Gabor mają konflikt?!

Kilkanaście lat temu największymi rywalkami według mediów miały być Doda i Mandaryna. Teraz w podobnym położeniu znalazły się Viki Gabor i Roksana Węgiel. Wykonawczyni hitu Superhero skomentowała krążące po sieci doniesienia w rozmowie z Co Za Tydzień.

Od samego początku próbowano wykreować konflikt pomiędzy nami. Sama nie wiem w sumie dlaczego. Nie rozumiem tego, ale zarówno ja, jak i Roxie nie przejmujemy się zupełnie tymi plotkami. Robimy swoje. Nie jesteśmy dla siebie konkurentkami, a bardziej koleżankami - przyznała.

Kto wie, być może dziewczyny zdecydują się na nagranie wspólnej piosenki, by raz na zawsze uciąć powstające plotki? Przypomnijmy, że w 2020 roku artystki stanęły na jednej scenie. Ich występ wygenerował ponad 2 miliony osłon.

Viki Gabor śpiewa o TOKSYCZNEJ MIŁOŚCI
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze