Polka wyprzedziła Arianę Grande i Selenę Gomez. Mamy być z czego dumni!

2022-01-12 10:19
Ariana Grande, Karolina Pisarek, Selena Gomez
Autor: AFP/EAST NEWS, Mateusz Jagielski/East News, FaceToFace/REPORTER/EastNews

Ariana Grande i Selena Gomez to zdecydowanie dwie najpopularniejsze artystki na całym świecie, które nie dość że są bogate to jeszcze osiągają znakomite sukcesy. Okazuje się jednak, że niedawno zagraniczne gwiazdy wyprzedziła... Polka! O co dokładnie chodzi? Kto jest lepszy od Ari i Seleny? Sprawdźcie szczegóły.

Ariana Grande i Selena Gomez to dwie artystki, o których wie cały świat. Nie dość, że są niesamowicie popularne, to dookoła nich znajduje się ogromne grono wiernych fanów. Na własnych projektach i współpracach zarabiają gigantyczne sumy, dzięki czemu mogą pozwolić sobie na luksusowe życie. Okazuje się, że w jednym aspekcie jest ktoś, kto pokonał zarówno Ari jak i Selenę. Mowa o prestiżowym zestawieniu 100 najpiękniejszych twarzy świata, które po raz kolejny opublikował zagraniczny serwis TC Candler. Jak możemy się domyślać, w rankingu znalazła się Polka, która wyprzedziła szereg najpopularniejszych i międzynarodowych gwiazd. Co więcej, nasza rodaczka wyprzedziła między innymi Arianę Grande, Selenę Gomez, Emmę Watson, Lily Collins, a nawet Natalie Portman! O kim mowa?

Ariana Grande kiedyś i dziś

Najpiękniejsze twarze świata ranking 2021

W zestawieniu serwisu TC Candler po raz kolejny pojawiła się Polka! Mowa o modelce - Karolinie Pisarek, która dała się poznać wszystkim biorąc udział w programie Top Model. Polka została doceniona po raz kolejny, jednak tym razem zajęła jeszcze lepszą pozycję. Karolina Pisarek w 2021 roku trafiła na 29. pozycję! Przypomnijmy, że modelka znalazła się w rankingu po raz czwarty. Początkowo zadebiutowała na 91. pozycji, następnie znalazła się w połowie listy, awansowała do 40. pozycji aż w końcu doceniono jej urodę dzięki czemu pojawiła się w rankingu na lepszym miejscu niż inne popularne gwiazdy. Jak myślicie, czy w przyszłości Karolina Pisarek ma szansę podbić ranking najpiękniejszych twarzy świata?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze