Viki Gabor - Toxic Love. Dlaczego ten numer przebije sukces Superhero i Getaway?

2021-11-19 16:10
Viki Gabor - Toxic Love
Autor: Facebook.com/Viki Gabor

Viki Gabor to aktualnie jedna z największych gwiazd polskiej muzyki pop. Wygrała Eurowizję Junior 2019. Dodatkowo jej piosenki oraz debiutancki album odniosły wielki sukces. Wszyscy wyczekują od niej nowości. Dwa miesiące temu gwiazda wydała nowy singiel Moonlight, który zaskoczył brzmieniem. Teraz czas na kolejne zaskoczenie. Utwór Toxic Love będzie prawdziwym hitem!

Viki Gabor - Toxic Love. Dlaczego ten numer przebije sukces Superhero i Getaway? Viki Gabor zasłynęła w drugiej edycji programu The Voice Kids, gdzie dotarła do finału. Później wygrała Szansę na sukces i dostała bilet na Eurowizję Junior 2021. Tam zdobyła dla Polski drugie zwycięstwo z rzędu. Zapewniła to piosenka Superhero, która później stała się jednym z największych hitów radiowych. Od tamtej pory Viki Gabor jest jedną z najważniejszych postać w polskim świecie muzyki pop. Osiągała wiele sukcesów. Jej piosenki można było usłyszeć wszędzie. Dostała także nominacje do Fryderyków oraz nagród MTV Europe Music Awards. Teraz przyszedł czas na nowy singiel pod tytułem Toxic Love. Jego premiera odbędzie się 26 listopada 2021, ale już teraz wiemy, że będzie to kolejny hit w jej karierze. Dlaczego sprawdź niżej!

Wywiad z Viki Gabor

Viki Gabor - Toxic Love nowym hitem?

Viki za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępniła zwiastun nowego singla pt. Toxic Love. Przykuł on uwagę wielu jej fanów, ponieważ można usłyszeć nieznane dotąd rytmy. Do tej pory Viki nagrywała muzykę pop, w niektórych piosenkach inspirowane polskim folklorem lub muzyką R&B. Teraz czas na kawałek z brzmieniem... orientalnym!

W trailerze słyszymy melodię niczym z bollywoodzkiego filmu. Niektórzy zauważają, że brzmi w stylu piosenki Mata Hari, która reprezentowała Azerbejdżan na Eurowizji 2021. Jest to trafne porównanie, ponieważ jakiś czas temu sama Viki powiedziała dla Radia ESKA, że inspirowała się tą piosenką! W polskim radiu trudno o muzykę w arabskim stylu, a więc Toxic Love z pewnością się wyróżni i stanie prawdziwym hitem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze