Viki Gabor w Radiu ESKA o nowym singlu Moonlight i nadchodzącej płycie. Będzie raperką?

2021-09-10 15:37
Viki Gabor PEWNIAKIEM na dorosłej Eurowizji? Gwiazda jasno o swojej przyszłości
Autor: fot. dscll Viki Gabor PEWNIAKIEM na dorosłej Eurowizji? Gwiazda jasno o swojej przyszłości

Viki Gabor była ostatnio gościem Radia ESKA i opowiedziała o swojej nowej muzyce. Nie zabrakło słów na temat jej ostatniego singla Moonlight, ale młoda gwiazda zdradziła także kilka szczegółów o swojej nadchodzącej płycie. Viki może zaskoczyć, bo chce, aby na krążku pojawił się między innymi... rap!

Viki Gabor powróciła z nową muzyką! 3 września premierę miał jej nowy singiel Moonlight, który jest zapowiedzią nowego etapu w jej karierze. Kawałek różni się od jej dotychczasowej twórczości. Zwyciężczyni Eurowizji Junior postanowiła powrócić z brzmieniami, które są inne niż te, które słyszeliśmy przy okazji takich hitów jak Superhero, Getaway, Not gonna get it, Ramię w ramię czy Afera. Z tej okazji Viki Gabor była gościem Radia ESKA i w wywiadzie opowiedziała o Moonlight. To jednak nie wszystko. Młoda gwiazda zdradziła również kilka ciekawostek na temat jej nadchodzących piosenek. Okazuje się, że Viki może zaskoczyć jeszcze bardziej. Nie wyklucza, że na jej drugim albumie pojawi się między innymi rap.

Viki Gabor zaprasza na wywiad na ESKA.pl!

Viki Gabor w Radiu ESKA

Viki Gabor w Radiu ESKA opowiedziała o Moonlight. - Piosenka jest inna od tych wszystkich, które już miałam. Taka "chillowa" nuta r&b. [...] To jest coś, co zaczęło mi grać w duszy ostatnio - mówi zwyciężczyni Eurowizji Junior 2021. Opowiedziała także o nadchodzących projektach. - Mamy kilka utworów nagranych. [...] Mam pomysł na to, jak album powinien wyglądać. R&b, trochę rapu i albańskie i bałkańskie rytmy - zdradziła. Pełną rozmowę z Viki Gabor możesz wysłuchać poniżej:

Viki Gabor gościem Radia ESKA
Sonda
Jak oceniasz nową piosenkę Viki Gabor - "Moonlight"?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze