Viki Gabor

i

Autor: AKPA, screen z teledysku do "Moonlight"

tylko u nas

Viki Gabor skończyła rok szkolny wcześniej niż inni. Tak poradziła sobie z egzaminami

2024-06-24 13:23

W piątek 21 czerwca uczniowie w całej Polsce zakończyli rok szkolny 2023/24. Tego samego dnia na rynku ukazała się nowa płyta Viki Gabor. Artystka w rozmowie z nami wyznała jednak, że zakończyła szkołę nieco wcześniej niż jej rówieśnicy. Ten rok szkolny był dla niej wyjątkowy, bowiem pierwszy w nowej szkole. Jak go podsumowała? Sprawdźcie.

Viki Gabor musi godzić prowadzenie kariery zawodowej z życiem uczennicy. Po zakończeniu szkoły podstawowej piosenkarka postanowiła kontynuować naukę w jednym z krakowskich liceów i to nam jako pierwszym powiedziała o tym fakcie. Jak wyznała w rozmowie z ESKA.pl, lekcje w placówce prowadzone są w trybie zdalnym, przez co artystka nie miała okazji poznać swoich kolegów i koleżanek z klasy. Plusem było natomiast to, że nie musiała zaprzątać sobie głowy pracami domowymi. 

W tym liceum, w którym ja jestem nie ma zadań domowych. Kluczowe są jakby lekcje i egzaminy, więc ja mam akurat luzik, ale współczuję tym, co mają. To jest masakra. Nawet jak są w domu to i tak muszą się uczyć. To jest bez sensu - zdradziła nam, komentując zniesienie prac domowych w szkołach podstawowych.

21 czerwca w całej Polsce odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego. Viki rozpoczęła jednak wakacje nieco wcześniej. Piosenkarka, która akurat tego dnia zaprezentowała światu swój nowy album studyjny zatytułowany "Terminal 3", zdradziła nam, jak poradziła sobie z egzaminami.

Zobacz również: Viki Gabor nie chce mieszkać na stałe w Polsce. Z jakim krajem wiąże swoją przyszłość? Będziecie zaskoczeni odpowiedzią!

Viki Gabor nie chce zostać na stałe w Polsce

Viki Gabor skończyła rok szkolny

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla Viki. Wokalistka nie tylko stresowała się premierą nowego krążka, ale również egzaminami, a tych, jak wyznała, miała całe mnóstwo i to w tym samym czasie.

Dobrze podsumuję ten rok szkolny. Ostatnio miałam taką falę egzaminową, gdzie zdawałam praktycznie codziennie inne egzaminy, co mnie trochę stresowało, ale na szczęście udało się wszystko zdać, więc jestem teraz spokojna, mam spokój ze szkołą, skupiam się na muzyce.

Dopytana o to, czy premiera płyty to taki prezent z okazji rozpoczęcia wakacji, Viki wyznała, że skończyła szkołę wcześniej niż rówieśnicy.

Ja wcześniej skończyłam [rok szkolny], bo szybciej zdawałam egzaminy, więc mam teraz święty spokój od szkoły. Mega mnie to cieszy, bo chcę się teraz mega, mega skupić na muzyce. Trasa mnie teraz cały czas pochłania - dodała.

Gratulujemy!

Listen on Spreaker.