Roxie Węgiel, Viki Gabor i Marcin Maciejczak na jednej płycie. Gwiazdy The Voice Kids pomagają innym!

2020-05-23 15:48
Gwiazdy The Voice Kids
Autor: VIPHOTO/East News & Mateusz Jagielski/East News

Chcielibyście usłyszeć wszystkie piosenki gwiazd poszczególnych edycji The Voice Kids na jednej płycie? Teraz będzie to możliwe. Utwory artystów znanych z hitowego formatu pojawią się na wyjątkowej składance, z której dochód zostanie przekazany najbardziej potrzebującym w tym trudnym okresie. Więcej o albumie przeczytacie na ESKA.pl.

Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska czy Marcin Maciejczak to gwiazdy, które rozpoczęcie kariery zawdzięczają udziałowi w programie The Voice Kids. Każdy z nich oczarował swoim talentem najpierw jurorów, a następnie telewidzów. Nagrodą za dotarcie do finału była możliwość zaprezentowania w pełni autorskiego utworu. Zwyciężczyni pierwszej edycji Roksana Węgiel zdążyła już nawet wydać swój własny debiutancki album, który w niespełna rok od premiery pokrył się platyną.

Wokaliści znani z The Voice Kids wielokrotnie udowodnili już, że poza wielkim talentem wokalnym, mają również dobre serca. Za pośrednictwem aukcji internetowych wsparli między innymi Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a także odpowiedzieli na podbijające sieć wyzwanie Hot16Challenge, którego celem jest zebranie funduszy na walkę z koronawirusem. Lada chwila swoją premierę będzie miał wyjątkowy album, z którego dochód również zostanie przekazany potrzebującym. Poza piosenkami gwiazd Voice'a, znajdą się tam oficjalne instrumentale, dzięki którym każdy będzie mógł się poczuć jak uczestnik programu.

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

The Voice Kids - płyta

Album, na którym znajdą się piosenki Marcina Maciejczaka, Roksany Węgiel, Zuzy Jabłońskiej, 4Dreamers i Viki Gabor powstała we współpracy z siecią sklepów Biedronka oraz Rzecznikiem Praw Dziecka. Sprzedaż krążka ma na celu wsparcie szpitali dziecięcych w tym trudnym dla wszystkich okresie. Płyta dostępna będzie w sklepach Biedronka od poniedziałku 25 maja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze