Viki Gabor - piosenka Moonlight zaskoczy wszystkich! [PREMIERA]

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Viki Gabor - piosenka Moonlight zaskoczy wszystkich! [PREMIERA]

Viki Gabor - piosenka Moonlight zaskoczy wszystkich! O czym jest utwór? [PREMIERA]

2021-08-29 17:22

Czternastoletnia wokalistka nie tylko zrezygnowała z grzywki i wymieniła kolorowe garnitury na szerokie bluzy. Nowy singiel to początek zmian w muzycznej karierze Viki!

Viki Gabor - piosenka Moonlight będzie hitem? Choć od wydania debiutanckiego albumu artystki minął niecały rok życie nastolatki obróciło się o 180 stopni. Płyta pokryła się złotem, teledyski na YouTube zdobyły setki milionów wyświetleń, kalendarz koncertowy jest wypełniony po brzegi, a oprócz wygranej w Junior Eurovision Song Contest 2019, Viki może się pochwalić nagrodą Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2021 oraz czterema nominacjami do Fryderyków! Skala odniesionych sukcesów i popularności Viki w zestawieniu z jej wiekiem, ogromnym talentem i skromnością wciąż budzi podziw nie tylko wśród nastoletnich fanów, ale i starszych kolegów z branży.

Roksana Węgiel - piosenka Kanaryjski podbije serca fanów? Nowa odsłona gwiazdy może zaskoczyć

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Viki Gabor - piosenka Moonlight

Singiel Moonlight ukaże się już 3 września i niech nie zmyli nas tytuł singla, tym razem, utwór będzie w większości w języku polskim! Moonlight to tytuł mojego pierwszego singla po długiej przerwie! Napisałam go jakiś czas temu z Jeremim Sikorskim i Mikołajem Trybulcem. To utwór dla mnie mega ważny jest o tym co czuję kiedy kamery są wyłączone, a telefon odłożony na bok. Dedykuję go Wam fanom, bo dzięki Waszemu wsparciu świecę tak jak moonlight i mogę być tym, kim chcę! - pisze wokalistka w najnowszym poście.

Najbliższy singiel oraz kolejne nowości od Viki będą ukazywać się pod szyldem wytwórni Sony Music Entertainment Poland. Viki: Wspólnie z ekipą Sony Music oraz moim managementem przygotowaliśmy super rzeczy. Nie mogę się doczekać, aż je niebawem ujawnimy!

Viki Gabor - kariera

Urodzona w Niemczech, wychowana w Anglii, a mieszkająca od kilku lat w Krakowie wokalistka postanowiła przekornie zamknąć się kilka miesięcy temu w studio i rozpocząć prace nad nowym materiałem. Nie umknęło jednak fanom oraz portalom plotkarskim to, że w międzyczasie Viki zmieniła swój wizerunek - porzuciła charakterystyczną fryzurę, a kolorowe garnitury zastąpiła oversize'owymi jeansami i bluzami. W połowie wakacji, na gali Fryderyk Festiwal 2021 nastolatka zaskoczyła burzą loków oraz awangardowym kostiumem śpiewając wspólnie z Kayah megahit Ramię w ramię.

Niespodzianka od Shanguy coraz bliżej! Zobaczcie zakulisowe materiały

To był jednak początek zmian i niespodzianek, które przygotowała Viki. Za pośrednictwem live’a na Instagramie, w którym uczestniczyło tysiące fanów, czternastolatka poinformowała o nowym singlu oraz kontrakcie fonograficznym!