Niespodzianka od Shanguy coraz bliżej! Zobaczcie zakulisowe materiały

i

Autor: ESKA.pl Niespodzianka od Shanguy coraz bliżej! Zobaczcie zakulisowe materiały

Niespodzianka od Shanguy coraz bliżej! Zobaczcie zakulisowe materiały

2021-08-26 14:56

Shanguy, Holy Molly i Mark Neve - to artyści, którzy rozkręcili wiele domówek, spotkań przy grillu, czy imprez w klubie w całej Polsce. Teraz popularni artyści, którzy wykonują, takie hity jak La Louze, King Of The Jungle, Desolee (Paris Paname) czy Kalima Minou podgrzali atmosferę wyjątkową i ekskluzywną niespodzianką. Poznajcie szczegóły i nie przegapcie, bo tego jeszcze w Polsce nie było!

Shanguy uwielbia sprawiać swoim wiernym fanom niespodzianki i wywoływać ekscytację wśród zupełnie nowych słuchaczy. Włoski kolektyw rozkochał w sobie i w swoich dźwiękach Polaków, o czym najlepiej świadczą wyświetlenia teledysków w sieci, liczba odtworzeń w serwisach streamingowych i przede wszystkim nieustanna obecność w playliście Radia ESKA. Czy to La Louze, Kalima Minou, Desolee (Paris/Paname) - praktycznie codziennie hity Shanguy usłyszycie na naszej antenie. Teraz zespół, którego prawie wszystkie utwory są wykonywane w języku francuskim, w ramach podziękowania wraca z wyjątkową niespodzianką! Zagrał dla Was koncert w ramach ESKA Live, a jego emisję zobaczycie na ESKA.pl! Co się działo na planie w Studio telewizyjnym ZPR? Już teraz możecie obejrzeć kulisy powstawania wyjątkowego materiału! Wkrótce ujawnimy kolejne szczegóły, ale zapewniamy - WARTO czekać!

Sanah w wersji Shanguy. Urocza wersja hitu Szampan! [TYLKO U NAS]

Shanguy z koncertem w ESKA Live. Działo się na planie nagrywania! [KULISY]

ESKA Live: koncert Shanguy

Koncert Shanguy wraz z Holy Molly i Markiem Neve, to nasza pierwsza z wielu niespodzianek, jakie dla Was przygotowaliśmy. Popularny kolektyw, którego hity doskonale znacie z anteny Radia ESKA, zagrał swoje największe hity, a także zupełnie nową propozycję! Bądźcie czujni, bo będziemy ujawniać kolejne niespodzianki!

Niespodzianka od Shanguy coraz bliżej! Zobaczcie zakulisowe materiały

i

Autor: ESKA.pl Niespodzianka od Shanguy coraz bliżej! Zobaczcie zakulisowe materiały

Shanguy - co to za zespół?

Shanguy, znany z takich megahitów, jak chociażby La Louze, Desolee (Paris/Paname), King Of The Jungle, czy Kalima Minou. Kolektyw cieszący się niezwykłą popularnością w naszym kraju, może poszczycić się już ponad 70 milionami wyświetleń na YouTube. Shanguy to zespół, który doskonale radzi sobie z rozruszaniem europejskiej publiczności. Zespół powstał po przypadkowym spotkaniu włoskiego didżeja NRD1, francuskiego piosenkarza Eona Melki oraz wokalisty i gitarzysty jednocześnie, Franka-O. Artyści mają na koncie megahit La Louze. Podbili z nim klubowe parkiety oraz rozgłośnie radiowe w całej Polsce. Shanguy to prawdziwa mieszanka wybuchowa!