Viki Gabor OCENIŁA Laurę Bączkiewicz. To ją przekonało!

2022-09-26 17:07
Viki Gabor
Autor: AKPA

Tuż po nagraniach Szansy na sukces Viki Gabor zawitała do naszego studia. Nie mogliśmy nie wykorzystać tej szansy i nie poprosić jej o komentarz w sprawie wyboru reprezentantki Polski na Eurowizję Junior 2022. Zwyciężczyni konkursu z 2019 roku nie szczęściła komplementów młodszej koleżance.

To już oficjalne! Nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2022, który odbędzie się w Armenii, reprezentować będzie 11-letnia Laura Bączkiewicz. Młodziutka wokalistka, którą mieliśmy okazję poznać w piątej edycji programu The Voice Kids i zdobywczyni pierwszego w historii Szansy na sukces złotego biletu, zaśpiewa w Erywaniu utwór To The Moon. W finałowym odcinku specjalnego wydania formatu zmagania Laury i pozostałych finalistów oceniała między innymi zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019. Viki Gabor, bo o niej mowa, była pierwszą reprezentantką naszego kraju, którą wyłoniono właśnie w Szansie na sukces. Tylko u nas wokalistka podzieliła się swoją opinią na temat tego, co na scenie zaprezentowała Laura Bączkiewicz. 15-latka nie kryła słów uznania dla jej talentu.

Laura Bączkiewicz jedzie na Eurowizję Junior 2022! Kim jest i jak brzmi piosenka Polski?

Laura Bączkiewicz wygra Eurowizję Junior? Viki Gabor ocenia jej szanse

Viki Gabor o Laurze Bączkiewicz

Viki Gabor pojawiła się w naszym studiu w związku z premierą swojego singla Barbie. Nie mogliśmy jednak nie zapytać jej o wrażenia po finale Szansy na sukces. Jak gwiazda ocenia piosenkę To The Moon i jej wykonawczynię?

Piosenka jest taka zapamiętywalna. Ona [Laura] też jest bardzo fajna. Rozmawiałam z nią po wygranej i jest skromna, fajna. Cieszę się - powiedziała.

Dopytana o to, czy mamy szanse na zwycięstwo, odpowiedziała:

Zależy, komu co się podoba. Moim zdaniem jest fajna, bo jest taka zapamiętywalna. Jeżeli Laura fajnie zaprezentują ją na scenie, to myślę, że będzie spoko.

W tym przypadku ufamy ekspertce. Sprawdźcie, co jeszcze na temat Eurowizji, nie tylko Junior, zdradziła nam Viki.

Listen to "Viki Gabor prezentuje "Barbie" i ocenia szansę Laury Bączkiewicz w Eurowizji Junior! [GOŚĆ RADIA ESKA]" on Spreaker.
Sonda
Czy Laura Bączkiewicz wygra Eurowizję Junior 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze