Viki Gabor o swoich wydatkach! Nie uwierzycie, na co wydaje najwięcej pieniędzy

Viki Gabor
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Viki Gabor bez wątpienia jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd muzycznych w Polsce! Na jakie potrzeby 14-latka wydaje swoje pieniądze? Nie uwierzycie, na co najczęściej piosenkarka przeznacza swoje kieszonkowe.

Viki Gabor bez dwóch zdań jest jedną z najbardziej popularnych i najlepiej zarabiających gwiazd w Polsce. Jej muzyczna kariera rozpoczęła się tak naprawdę o Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku, którego wygrana w rezultacie była dla niej jedną z największych furtek do obecnej kariery. 14-letnia piosenkarka nie może opędzić się od zakochanych w niej fanów i wiadomości, które codziennie wpływają na jej konto w mediach społecznościowych. To jednak nie wszystko! Talent Viki Gabor jest doceniany również pod względem finansowym. Młoda piosenkarka tak naprawdę na swojej muzyce zarabia krocie, podobnie jak w mediach społecznościowych, które również odwdzięczają się jej finansowo za jej aktywność. Nie ma co ukrywać, że Viki Gabor zarabia ogromne pieniądze, z którymi większość z nas będąc w jej wieku, a nawet będąc starszym nie miała do czynienia.

Viki Gabor nie robi większej tajemnicy ze swojego kieszonkowego i chętnie opowiada o tym, na co wydaje najwięcej pieniędzy. Myślicie, że nastolatka kupuje masę drogich kosmetyków i ekskluzywnych ubrań? Nic bardziej mylnego! Zobaczcie już teraz, na co piosenkarka przeznacza większość swojego kieszonkowego.

Viki Gabor - na co wydaje najwięcej pieniędzy? 

Viki Gabor wydaje ciężko zarobione pieniądze, ale nie rozporządza nimi w podobny sposób do innych znanych nam gwiazd. Aż ciężko uwierzyć, ale 14-letnia wokalistka najwięcej pieniędzy wydaje na jedzenie i kolorowe, przyjemne w dotyku pluszaki!

Viki Gabor ma miliony fanów, którzy zasypują ją wiadomościami. Czy ma czas, żeby im odpisać?
Najnowsze