Piosenki zagrane na wiolonczeli to prawdziwy hit internetu. Kawałek Viki Gabor zrobił niezłe wow!

2021-01-24 11:25 Ewelina Kulasza
Viki Gabor
Autor: Mateusz Jagielski/East News Viki Gabor

Tego jeszcze nie było! Dwaj muzycznie uzdolnieni mężczyźni grają na wiolonczeli największe hity. Na ich TikTokowym dorobku znalazł się kawałek Viki Gabor, Sanah, a także Światłocienie Krystiana Ochmana. Nie możecie tego przegapić. To nowy hit internetu!

Światłocienie, Szampan, Afera, Dobrze Jest Jak Jest i nie tylko! Dwaj mężczyźni z TikToka wzięli na warsztat popularne polskie piosenki i... zagrali je na wiolonczeli. Choć w internecie można znaleźć dosłownie wszystko, to co jakiś czas kreatywni twórcy i tak potrafią mocno nas zaskoczyć. Jeszcze nie tak dawno internetowy muzyk z YouTube'a Rafał Kozik zaskoczył wszystkich swoją męską wersją hitu Viki Gabor. Nie dość, że oczarował wielu słuchaczy to jeszcze zachwycił samą zwyciężczynię Eurowizji Junior 2019. Choć każdy z wyżej wymienionych kawałków doczekał się przeróżnych wersji coverów - czegoś takiego jeszcze nie było!

Cello Brothers to Kuba i Mikołaj, którzy stworzyli na TikToku nowy hit. Mowa o ich opublikowanych nagraniach, na których wykonują największe polskie hity, które królowały w ostatnim czasie na playlistach wielu osób.

Viki Gabor, Krystian Ochman i nie tylko - hity na wiolonczeli

Pierwszym zaaranżowanym kawałkiem grupy Cello Brothers stał się przebój Calvina Harrisa zatytułowany Summer. Chłopaki byli ze swoją twórczością nawet w telewizji, gdzie zaprezentowali się całej Polsce. Teraz na warsztat wzięli największe hity z 2020 roku. Mowa oczywiście o kawałku Viki Gabor - Afera, Sanah - Szampan, a także piosenkę Światłocienie Krystiana Ochmana. Nie zabrakło również hitu Roksany Węgiel - Dobrze Jest Jak Jest. Sami zobaczcie, jak chłopaki z Cello Brothers wymiatają na swoich sprzętach. To prawdziwy hit internetu!

TikTok challenge taneczny | ESKA XD - Fit vlog #12
Najnowsze