Viki Gabor nie wygrała The Voice Kids. Jej występ znalazł się jednak w światowej czołówce!

2020-09-28 14:58 Maksymilian Kluziewicz
Viki Gabor
Autor: YouTube/Best of The Voice Kids

Kariera Viki Gabor to dowód na to, że nie trzeba wygrać popularnego talent show, by odnieść sukces w branży muzycznej. Mimo młodego wieku, nastolatce udało się osiągnąć bardzo dużo nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Po blisko dwóch latach występ Viki w The Voice Kids został wyróżniony na kanale, który posiada ponad milion subskrypcji. Więcej na ESKA.pl.

Viki Gabor to jedna z gwiazd, które swoje pierwsze kroki sceniczne stawiały w programie The Voice Kids. Młoda wokalistka, która dziś szturmem podbija listy przebojów w naszym kraju, była gwiazdą II edycji cieszącego się wielką popularnością show. Pod czujnym okiem chłopaków z Afromental dotarła aż do samego finału, gdzie ostatecznie przegrała jednak z AniKą Dąbrowską. Kolejne miesiące pokazały jednak, że przegrana w programie nie przeszkodziła Wiktorii w osiągnięciu wielkiego sukcesu. Gwiazda wygrała Szansę na Sukces, a następnie Eurowizję Junior 2019. Niedługo po trzynastych urodzinach Viki zaprezentowała swój debiutancki krążek, który zadebiutował na 6. miejscu najchętniej kupowanych wydawnictw muzycznych w naszym kraju. W planach ma również wyruszenie w trasę koncertową.

Viki to również bohaterka wielu rankingów publikowanych na kanałach The Voice Global czy Best of The Voice Kids. Tym razem gwiazdę uwzględniono w zestawieniu najlepszych finalistów wszech czasów!

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Viki Gabor z kolejnym sukcesem

Przejście pomyślnie Przesłuchań w ciemno do The Voice Kids jest sporym sukcesem. Viki Gabor udało się dojść do ścisłego finału. Choć nie wygrała, to jej wykonania wciąż wzbudzają zachwyt publiczności z całego świata. Tym razem wokalistkę wyróżniono w rankingu najlepszych finalistów. Wideo zamieszczone na kanale Best of The Voice Kids wygenerowało już ponad ćwierć miliona odsłon.

Najnowsze