Viki Gabor z muzyczną niespodzianką. Nagrała piosenkę do filmu Netflixa!

2020-09-25 16:12 MK
Viki Gabor - sesja Getaway (Into My Imagination)
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Viki Gabor - sesja Getaway (Into My Imagination)

Młoda wokalistka, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, nagrała polski cover piosenki Rocket to the Moon. Utwór, który dziś ma swoją premierę, pochodzi z najnowszego filmu Wyprawa na Księżyc w reżyserii słynnego animatora Glena Keane’a (twórcy m.in. Małej Syrenki i Pięknej i Bestii). Singiel w wykonaniu Viki Gabor będzie można usłyszeć w napisach końcowych filmu. Pojawi się on także na oficjalnej ścieżce dźwiękowej produkcji. Więcej na ESKA.pl.

Viki Gabor - nowa piosenka w filmie Netflixa! Premiera filmu Wyprawa na Księżyc już 23 października. Fabuła na pewno zaskoczy widzów. Zdeterminowana i bystra dziewczynka buduje rakietę, aby wyruszyć w kosmos i udowodnić, że legendarna bogini Księżyca istnieje naprawdę. Jej wyprawa obiera jednak nieprzewidziany kurs i prowadzi ją do niezwykłej krainy pełnej dziwacznych stworzeń. Reżyserem filmu jest nagrodzony Oscarem filmowiec i animator Glen Keane, a za produkcję odpowiadają Gennie Rim i Peilin Chou. Wyprawa na Księżyc  to porywająca muzyczna przygoda o dążeniu do celu, pokonywaniu przeciwności losu i potędze wyobraźni.

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kim jest Viki Gabor?

Urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, a obecnie mieszka w Polsce. Viki to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. W 2019 r. wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jako jedna z niewielu młodych polskich artystów miała okazję występować za granicą podczas trasy koncertowej Lighthouse Tour zorganizowanej przez brytyjski zespół Bars and Melody. Jej single Superhero oraz Ramię w ramię (nagrany w duecie z Kayah) osiągnęły status Podwójnej Platynowej Płyty, a najnowszy Getaway - Złotej Płyty. Viki była w tym roku nominowana do Fryderyków w trzech kategoriach: Fonograficzny debiut roku, Utwór roku (Superhero) oraz Teledysk roku (Superhero). Piosenka Wznieść się chcę dostępna jest w serwisach cyfrowych.

Najnowsze