Viki Gabor na scenie jest niezastąpiona! 13-latka ma wielką szansę na międzynarodową karierę

2021-01-18 12:15 Ewelina Kulasza
viki gabor
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER/EastNews

Viki Gabor czaruje swoim wokalem na każdym kroku. Choć ma dopiero 13 lat, może pochwalić się ogromnymi sukcesami na swoim koncie. Nic dziwnego, ta osobowość, temperament i oczywiście głos, wprawiają wszystkich w osłupienie! Czy Viki Gabor ma szansę na wielką, międzynarodową karierę? Ostatni jej występ mówi sam za siebie!

Viki Gabor ma dopiero 13 lat, a sukcesów na koncie może bez wątpienia pozazdrościć jej każdy! Choć nie wygrała muzycznego show The Voice Kids, nie podcięła sobie skrzydeł i wciąż walczyła o swoje wielkie marzenia. Jak się okazało, to był strzał w 10-tkę! Viki osiągnęła naprawdę wiele i coś czujemy, że to jeszcze nie koniec. Najpierw zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019, potem debiutancka płyta Getaway (Into My Imagination) z dziesięcioma hitowymi propozycjami, a teraz występ za występem! Artysta nie dość, że czaruje piosenkami to jeszcze jest rozchwytywana na różne strony. Gościnnie mogliśmy ją zobaczyć w programie Jaka To Melodia, Taniec z Gwiazdami, a nawet podczas wyborów Miss Polski Nastolatek 2020. To właśnie podczas tego występu młoda gwiazda zaśpiewała na żywo swoje dwa hity - Superhero oraz Afera. Viki Gabor pokazała się z jak najlepszej strony! Czy młoda celebrytka ma szansę na międzynarodową karierę? Internauci nie mają złudzeń!

Viki Gabor - występ na Miss Polski Nastolatek 2020

Viki Gabor pojawiając się na scenie podczas konkursu Miss Polski Nastolatek 2020 dała czadu. Najpierw mogliśmy usłyszeć ją w eurowizyjnym kawałku Superhero, a następnie zaśpiewała kawałek Afera. Występy Viki mocno spodobały się internautom, którzy oczywiście obsypali ją pozytywnymi komentarzami. Polacy bez dwóch zdań są dumni z młodziutkiej piosenkarki i uważają, że może zrobić karierę na międzynarodowym szczeblu. Mało tego, wieloma piosenkami Viki Gabor zachwycają się właśnie zagraniczni internauci, a 13-letnia gwiazda została jakiś czas temu wyróżniona w Japonii. Trzymamy kciuki za karierę Viki. Z pewnością będzie o niej głośno jeszcze przez dłuższy czas!

Viki Gabor ma miliony fanów, którzy zasypują ją wiadomościami. Czy ma czas, żeby im odpisać?
Najnowsze