Jego hit If Only You nucił kiedyś cały świat! Co dzisiaj robi Danny Saucedo? Mocno się zmienił!

2021-01-16 9:10 Ewelina Kulasza
Danny Saucedo
Autor: Screen z YouTube/John Doe

Pamiętacie kultowy hit If Only You, Tokyo czy też Emely? Te kawałki nucił kiedyś każdy, a dziewczyny podkochiwały się w wokaliście o dłuższych blond włosach. Danny Saucedo, bo o nim właśnie mowa, skradł kiedyś nie tylko międzynarodową scenę, ale także serca wielu kobiet na świecie. Co dzisiaj robi Danny? Czy nadal śpiewa? Nie uwierzycie - artysta zmienił się nie do poznania!

Danny Saucedo był kiedyś wielką gwiazdą! Co artysta robi dzisiaj? Czy nadal śpiewa? Mało kto wie, ale Danny ma polskie korzenie i podwójne obywatelstwo. Jego ojciec jest Polakiem i mieszka w Konstancinie. Matka natomiast pochodzi z Boliwii i to właśnie jej nazwisko nosi artysta. Danny urodził się 1986 roku w Sztokholmie i dał się poznać większej publiczności w 2007 roku, kiedy wydał swój wielki hit Tokyo. Na kolejne super brzmienia nie trzeba było wcale długo czekać. Jego fani dosyć szybko usłyszeli nowe hity, takie jak If Only You, Radio czy też kawałek Emely, który zaśpiewał w duecie z polską piosenkarką Sashą Strunin. To właśnie z nią wystąpił w 2009 roku na gali Eska Music Awards i zachwycił publiczność.

Piosenkarz ma na swoim koncie wiele sukcesów. Mowa nie tylko o hitowych kawałkach, które do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością, ale także o nagrodach i występach w telewizji. Prowadził koncerty, był jurorem w programach telewizyjnych, dubbingował bajki, a nawet dwukrotnie brał udział w konkursie o Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności podczas popularnego festiwalu w Sopocie. Co dzisiaj robi Danny? Nie uwierzycie jak teraz wygląda! Po jego blond fryzurze, nie ma już żadnego śladu.

Danny Saucedo - kiedyś i dziś

Danny mieszka tam gdzie się urodził, czyli w Sztokholmie, ale czasami można go również spotkać w Los Angeles, gdzie ma swoje mieszkanie. W 2016 roku wziął ślub z piosenkarką Molly Sandén, jednak w 2019 para poinformowała wszystkich o swojej rozłące. Następnie Danny związał się z modelką Anną Eriksson. Para unika jednak medialnego rozgłosu i mocno chroni swoją prywatność. Co dzisiaj robi artysta? Czy nadal zajmuje się muzyką? Oczywiście, że tak! Co więcej, Danny Saucedo na początku grudnia 2020 roku, został ogłoszony uczestnikiem Melodifestivalen 2021 z piosenką Dandi Dansa. Melodifestivalen ma za zadanie wyłonić godnego reprezentanta Szwecji na 65. Konkurs Piosenki Eurowizji. Poniżej możecie zobaczyć, jak Danny zmienił się na przestrzeni kilkunastu lat. Artysta jest nie do poznania i nadal nagrywa swoje kawałki. 

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!
Najnowsze