Viki Gabor lśni na Eurowizji Junior 2022! Wszystkim opadną szczęki!

2022-12-11 0:56
Viki Gabor
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

To dopiero niespodzianka! Viki Gabor to jedna z gwiazd Eurowizji Junior 2022. Zdolna wokalistka, która ma już na koncie zwycięstwo w konkursie, przebywa w Erywaniu, gdzie przygotowuje się do specjalnego występu. Jak przystało na prawdziwą ikonę JESC, artystka nie może opędzić się od fanów chcących zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie.

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2022 to nie żart! Chociaż nasz kraj w tym roku reprezentuje Laura Bączkiewicz, na eurowizyjnej scenie nie zabraknie zwyciężczyni konkursu sprzed trzech lat. 15-letnia artystka poleciała do Armenii nie tylko po to, by dopingować młodszą od niej Laurę i spotkać się z Maleną, ale również po to, żeby zaśpiewać. W związku z przypadającą w tym roku 20. edycją Eurowizji Junior organizatorzy zdecydowali się na zaproszenie wszystkich zwycięzców od 2003 roku. W przeciwieństwie do Roksany Węgiel, która zapewniła Polsce pierwsze w historii zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, Viki Gabor przyjęła zaproszenie. Jak wynika z jej relacji z Erywania, gdzie odbywa się wydarzenie, jest tam bardzo popularna. Eurowizyjni fani co rusz proszą polską gwiazdę o wspólne zdjęcia.

Roksana Węgiel odrzuciła zaproszenie na Eurowizję Junior 2022! NIE zaśpiewa w Armenii

Viki Gabor o płycie ID, duecie z Maleną i udziale w Eurowizji Junior 2022

Viki Gabor w Armenii

Eurowizja Junior 2022 zapowiada się wyjątkowo między innymi z uwagi na fakt, że w trakcie konkursu na scenie zaprezentują się laureaci z ubiegłych lat. Na scenie nie zabraknie Viki Gabor, która przypomni widzom z całej Europy swój hit Superhero, dzięki któremu wygrała Eurowizję Junior 2019. Polka tym samym dokonała czegoś historycznego. Jeszcze nigdy wcześniej żaden z krajów nie zwyciężył dwa razy z rzędu. Czekacie na to, co zaprezentuje tym razem?

Sonda
Uważasz, że Polska ma szansę wygrać tegoroczną Eurowizję Junior?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze