Roksana Węgiel odrzuciła zaproszenie na Eurowizję Junior 2022! NIE zaśpiewa w Armenii

2022-12-01 14:33
Roksana Węgiel
Autor: AKPA Roksana Węgiel obawia się natłoku obowiązków w klasie maturalnej

Tegoroczna odsłona Eurowizji Junior będzie wyjątkowa. Na scenie zaprezentują się bowiem zwycięzcy konkursu sprzed lat. Jak się okazuje, na scenie zabraknie Roksany Węgiel, która jako pierwsza zapewniła Polsce zwycięstwo. Artystka zdradziła, jakie są powody jej nieobecności.

Roksana Węgiel już zawsze będzie kojarzyć się publiczności z Eurowizją Junior. To właśnie ona zapewniła nam pierwsze w historii zwycięstwo w konkursie za sprawą napisanej m.in. przez Lanberry piosenki Anyone I Want To Be. Dzięki głosom publiczności zwyciężczyni The Voice Kids awansowała z siódmego miejsca prosto na sam szczyt zestawienia, całkowicie deklasując konkurencję i przechodząc do historii. Rok później sukces nastolatki powtórzyła jej młodsza koleżanka Viki Gabor. Obie artystki otrzymały zaproszenie do udziału w tegorocznej, 20. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Erywaniu, w Armenii. Jak się okazało, w przeciwieństwie do Wiktorii, Roxie nie przystała na propozycję organizatorów wydarzenia. 17-letnia gwiazda zdradziła powody decyzji, która zasmuciła wszystkich jej fanów.

Roksana Węgiel w czułych objęciach chłopaka. Wymowny opis mówi wiele o ich relacji!

Viki Gabor o płycie ID, duecie z Maleną i udziale w Eurowizji Junior 2022

Eurowizja Junior 2022 - Roksana Węgiel nie zaśpiewa

Wszyscy polscy fani Eurowizji liczyli na pojawienie się Roksany Węgiel na eurowizyjnej scenie. Niestety, jak wokalistka wyznała w rozmowie z serwisem Pomponik, musiała odrzucić otrzymane zaproszenie ze względu na zaplanowane wcześniej działania promocyjne.

Niestety nie dam rady się tam pojawić, bo mam ważne aktywności wynikające z kontraktów, które były już po prostu zdeklarowane wcześniej. Nie ukrywam, że było mi trochę przykro, no ale niestety - wyznała.

Na scenie na pewno nie zabraknie Viki Gabor. Artystka wyznała nam, że już nie może doczekać się kolejnego spotkania z Maleną.

Sonda
Będziesz oglądać Eurowizję Junior 2022?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze