ma dystans

Viki Gabor śmieje się ze swojej wpadki w Zakopanem. Padniecie, gdy to zobaczycie!

2024-01-05 14:49

Wpadka Viki Gabor na Sylwestrze w Zakopanem to dla wielu pierwszy oficjalny mem 2024 roku. Piosenkarka pomyliła tekst piosenki "Co z nami będzie?", którą w oryginale śpiewa Sylwia Grzeszczak. Po wydaniu oświadczenia artystka po raz kolejny nawiązała do występu, dodając zabawnego Tik Toka. Musicie to zobaczyć!

Wpadka Viki Gabor w Zakopanem odbiła się szerokim echem w mediach. Artystka wystąpiła na scenie z Liberem, śpiewając wielki hit "Co z nami będzie". Zamiast "kiedy znajdziemy się na zakręcie", mająca widoczne problemy z odsłuchem 16-latka pomyliła tekst, rozpoczynając od nieistniejącego wersu "kiedy rozpędzi się niebezpiecznie". I choć Viki nie była ani pierwszą, ani z pewnością ostatnią gwiazdą, której zdarzyło się zaliczyć tego rodzaju wpadkę, o jej występie mówi cała Polska. Gwiazda skomentowała zamieszanie na Instagramie, zapewniając, że ma bekę z hejterów, a także prosząc o to, by "nie spinali d*py". Teraz artystka nawiązała do zdarzenia na swoim TikToku, nagrywając wideo do trendującego w aplikacji dźwięku z Sylwestra Marzeń. 16-latka pokazała, że ma dystans do siebie. Odpowiedziała też na kilka pozostawionych pod filmem komentarzy.

Viki Gabor wyrosła na oczach fanów. Pamiętasz jeszcze 12-latkę z The Voice Kids?

Viki Gabor komentuje wpadkę w Zakopanem

Chociaż minęło już kilka dni, cała Polska wciąż żyje pomyłką Viki Gabor na scenie w Zakopanem. Artystka po raz kolejny pokazała, że ma dystans do całej sytuacji, zamieszczając w sieci zabawne wideo, na którym widać, jak tańczy do viralowego dźwięku.

Kiedy rozpędzi w nowym Benzieeee, świat rozpędzi się niebezpiecznie, co z nami będzieeeee - napisała.

Całe wideo podpisała natomiast: "slayyyyyyyy". Na komentarz, że stała się pierwszym memem, odpowiedziała:

- zajebsicie [pisownia oryginalna]

Sonda
Czy drama wokół występu Viki Gabor jest przesadzona?