Viki Gabor i Sanah rządzą w sieci! Piosenki młodych gwiazd z wielkim wyróżnieniem

2020-04-10 10:35
Viki Gabor i Sanah rządzą w sieci! Piosenkarki z nowym sukcesem
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News, PIOTR FOTEK/REPORTER/East News Viki Gabor i Sanah rządzą w sieci! Piosenkarki z nowym sukcesem

Viki Gabor i Sanah to dwie młode wokalistki, które w krótkim czasie zdobyły serca swoich słuchaczy. Ich piosenki zdecydowanie rządzą w sieci, ale również w Radiu ESKA. Jeśli chcesz dowiedzieć się, które klipy dziewczyn zdobyły największą popularność, przeczytaj poniższy artykuł na ESKA.pl.

Viki Gabor i Sanah to bez wątpienia dwie młode piosenkarki, które podbijają internet swoimi klipami. Dziewczyny na swoich kontach mają przeróżne osiągnięcia, a przede wszystkim wiernych słuchaczy i fanów. Genialna barwa głosu Viki sprawiła, że artystka wygrała w 2019 roku Konkurs Eurowizji Junior. Sanah natomiast, może pochwalić się sukcesem swojej piosenki Szampan, która sprawiła, że w szybkim tempie zaczął nucić ją cały nasz kraj. Na Instagramie Vevo Polska, został opublikowany ranking najczęściej oglądanych polskich klipów na przełomie pierwszego tygodnia kwietnia 2020 roku. Wśród nich na pierwszym miejscu znalazła się Sanah ze swoim hitem Szampan. Obecnie klip wokalistki liczy 23 mln wyświetleń. Dodatkowo na bardzo dobrej pozycji, bo na miejscu czwartym znajduje się inna popularna piosenka artystki – Melodia. Na drugim miejscu rankingu Vevo Polska znalazła się Viki Gabor i Kayah z kawałkiem Ramię w ramię. Teledysk artystek obecnie na platformie YouTube zgromadził 24 mln wyświetleń! Cała lista najpopularniejszych kawałków minionego tygodnia liczy 20 pozycji. Sprawdź poniżej, które piosenki rządzą w polskim internecie.

Viki Gabor pokazała nam swoją playlistę! Oto jej ulubione hity:

Ranking najpopularniejszych polskich klipów - kwiecień 2020

Lista hitowych teledysków opublikowana na Instagramie przez Vevo Polska, liczy 20. pozycji najczęściej słuchanych i oglądanych klipów. Oto, które gwiazdy sceny muzycznej znalazły się w rankingu:

 1. Sanah - Szampan
 2. Viki Gabor & Kayah - Ramię w ramię
 3. Cleo - Dom
 4. Sanah - Melodia
 5. Cleo - Alfabet Świateł
 6. Alicja Szemplińska - Prawie My
 7. Pectus & Kayah - Przejazdem
 8. Roksana Węgiel - Potrafisz
 9. Gromee x Jasper Janset - Sweet Emotions
 10. Daria Zawiałow - Gdybym Miała Serce
 11. Sanah - Projekt Nieznajomy Nie Kłamie
 12. Patryk Skoczyński - Dom
 13. Komodo & Sykes - Miami Deja Vu
 14. Marcin Maciejczak - Jak Gdyby Nic
 15. Marcin Sójka - Wróć
 16. Roksana Węgiel - MVP
 17. Hania Sztachańska - Czarno-biały film
 18. Natalia Kawalec - Pozwól
 19. Lanberry - Tracę
 20. Carla Fernandes - Jungle
Najnowsze