Viki Gabor i Miss Aga zaśpiewały Superhero. Szykuje się nowy duet?

2020-03-25 13:54
Viki Gabor i Miss Aga zaśpiewały Superhero. Szykuje się nowy duet?
Autor: screen z YouTube/Dinsey Channel Polska Viki Gabor i Miss Aga zaśpiewały Superhero. Szykuje się nowy duet?

Viki Gabor to bez wątpienia gwiazda, która swoim głosem zachwyciła już niejedną osobę. Tym razem pojawiła się w telewizji i zaśpiewała kawałek Superhero ze znaną youtuberką Miss Agą. Zobacz, na ESKA.pl jak dziewczyny poradziły sobie z eurowizyjnym kawałkiem.

Viki Gabor bez wątpienia może nazwać się wielką gwiazdą. Popularna wokalistka, która jakiś czas temu wystąpiła w 2. edycji programu The Voice Kids nie zwalnia tempa, ani na trochę. Jej genialny głos sprawił, że dziewczyna reprezentowała nasz kraj podczas Konkursu Eurowizji Junior w 2019 roku. Dziewczyna zachwyciła publiczność, w efekcie czego zajęła pierwsze miejsce i wygrała show. W styczniu 2020 roku wraz z piosenkarką Kayah nagrały kawałek Ramię w ramię, który w serwisie YouTubie ma obecnie ponad 21 milionów wyświetleń!

Viki Gabor jakiś czas temu pojawiła się w telewizji, ponieważ została zaproszona do udziału w zabawie inspirowanej disneyowskim serialem BIA. Dodatkowo, w kreatywnych wyzwaniach, oprócz popularnej piosenkarki i youtuberki Miss Agi, pojawiają się także inne znane osoby, m.in.: Mateusz Ciawłowski, Adam Kubera, Lena Kociszewska oraz Anika Dąbrowska. Co tym razem dziewczyna musiała zrobić i jak poradziła sobie z zadaniem? Dowiesz się poniżej.

Viki Gabor i Miss Aga śpiewają Superhero

Viki Gabor i Miss Aga pojawiły się w programie Disney Channel. To wszystko ma związek z nowym serialem BIA. Tym razem Viki wcieliła się w rolę nauczycielki śpiewu, a youtuberka musiała zmierzyć się z eurowizyjnym hitem Superhero. Na początku piosenkarka zrobiła koleżance krótką rozgrzewkę, którą co ciekawe sama wykonuje przed swoimi koncertami. Następnie dziewczyny znalazły idealne miejsce, aby nagrać ich kawałek. Kiedy zaaranżowały przestrzeń w duecie zaśpiewały Superhero w wersji acapella.

Serial BIA obejrzycie od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:30 w Disney Channel.

Wywiady z Radio ESKA - Kayah i Viki Gabor
Najnowsze