Viki Gabor i Malena

i

Autor: materiały prasowe; Instagram.com/vikigaborofficial (screen) Viki Gabor i Malena na wspólnym zdjęciu.

Viki Gabor i Malena pokazały się razem. Zwyciężczynie Eurowizji Junior wyglądają jak siostry!

2022-06-23 15:39

Viki Gabor i Malena zdobyły sławę dzięki Eurowizji Junior. W 2019 roku VIki zdobyła drugie zwycięstwo dla Polski, a w 2020 Malena dała drugie zwycięstwo Armenii. Od wygranej w Paryżu ormiańska piosenkarka była porównywana do polskiej gwiazdy. Teraz młode wokalistki spotkały się i dodały wspólne zdjęcie. I naprawdę wyglądają podobnie!

Viki Gabor dała Polsce zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019 i stała się prawdziwą gwiazdą. Dodatkowo jej konkursowa piosenka Superhero stała się wielkim hitem. W kolejnych edycjach konkursu poprzeczka była przez to wysoko zawieszona i spodziewano się, że długo nie pojawi się nikt na jej poziomie. W 2021 roku reprezentantką Armenii została Malena i od początku zauważano, że zarówno jej wizerunek, jak i styl muzyczny, bardzo przypomina wygląd i twórczość polskiej nastolatki. Podobnie jak Viki udało jej się wygrać. Wtedy w polskim internecie pojawiło się wiele komentarzy, że Malena kopiuje Gabor. Teraz dziewczyny pokazały się razem i można dostrzec, że podobieństwo naprawdę jest duże!

ZOBACZ TAKŻE: Wszyscy mówią o wpadce Viki Gabor. TVP zaliczyło większą!

ESKA LIVE - GRAMY DLA UKRAINY | Viki Gabor zaśpiewała na żywo!

Viki Gabor i Malena razem na zdjęciu

W czerwcu 2022 Malena po raz pierwszy przyjechała do Polski. Ma wystąpić na koncercie o nazwie Wschód Kultury i zaśpiewa w duecie właśnie z Viki Gabor. Już pierwszego dnia po przylocie ormiańskiej piosenkarki na Instagramie Viki pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Trzeba przyznać, że nastolatki wyglądają jak rodzone siostry! Zgadzacie się z tą opinią? Zdjęcie zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor i Malena na jednej scenie. Takiego duetu NIKT się nie spodziewał!

Sonda
Czy Viki Gabor i Malena faktycznie są podobne?

Wschód Kultury 2022 - kto wystąpi?

Malena będzie tylko jednym z zagranicznych gości na koncercie Wschód Kultury 2022. Na scenie pojawią się również:

  • Julia Belei
  • alyona alyona
  • Tautumeitas