Malena i Viki Gabor

i

Autor: Andres Putting/EBU//materiały prasowe

Viki Gabor i Malena na jednej scenie. Takiego duetu NIKT się nie spodziewał!

2022-06-01 12:54

Gdy Malena wydała swój utwór Qami Qami, który później wygrał Eurowizję Junior 2021, fani z miejsca porównali ją do Viki Gabor. Po wymienieniu uprzejmości za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalistki wystąpią na jednej scenie. Oficjalnie wiadomo już, że zwyciężczynie konkursu zaśpiewają podczas ESK 2022 w Rzeszowie.

Viki Gabor i Malena wystąpią na jednej scenie! Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich fanów wokalistek, które w przeszłości wygrały Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Gdy oficjalnie ogłoszono, że to właśnie Malena będzie reprezentować Armenię, pod klipem nakręconym do utworu Qami Qami pojawiło się mnóstwo komentarzy, za pośrednictwem których internauci wskazywali na podobieństwa łączące nastolatkę z Viki Gabor, która także wygrała Eurowizję Junior, ale w 2019 roku. W rozmowie z nami wykonawczyni hitu Superhero sama przyznała, że widzi kilka elementów wspólnych i nie wyklucza współpracy. Od zeszłego roku Viki i Malena regularnie wymieniają się uprzejmościami w mediach społecznościowych, a już za kilka tygodni wystąpią na jednej scenie w Rzeszowie. Piosenkarki będą gwiazdami tegorocznego koncertu głównego Europejski Stadion Kultury.

Malena z Armenii kopiuje Viki Gabor?! To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

Sonda
Maléna z Amrenii przypomina Viki Gabor?

ESK 2022 - Viki Gabor i Malena gwiazdami

Już 24 czerwca Park Sybiraków w Rzeszowie zamieni się w międzynarodowe centrum muzyki, a to wszystko za sprawą odbywającego się tam koncertu Europejski Stadion Kultury. Podczas wydarzenia na scenie zaprezentują się rozmaici gościa - z Polski i z zagranicy. Show otworzy Kaśka Sochacka. Wśród gwiazd koncertu znalazły się także Viki Gabor i Malena. Na ten moment nie wiadomo, jaki utwór przygotowały. Line-up ESK 2022 prezentuje się następująco:

  • Kaśka Sochacka
  • Viki Gabor - Maléna
  • Ania Rusowicz - Julia Belei
  • król - alyona alyona
  • Afromental - Tautumeitas

Czekacie?

Viki Gabor robi napad na serce. Odwiedziliśmy ją na planie klipu!