Viki Gabor na scenie w Opolu

i

Autor: YouTube/TVP VOD

Wszyscy mówią o wpadce Viki Gabor. TVP zaliczyło większą!

2022-06-21 11:40

Nie milkną echa po występie Viki Gabor na festiwalu w Opolu. Jak wychwycili czujni fani, młoda artystka zapomniała tekstu wielkiego hitu Dni, których nie znamy i zaczęła śpiewać nieco później, od kolejnych wersów. Mało kto jednak zwrócił uwagę na to, że Telewizja Polska także popełniła gafę, przekręcając nazwisko Marka Grechuty.

Występ Viki Gabor w Opolu jest jednym z najchętniej komentowanych wydarzeń tego tygodnia. Wideo z fragmentem koncertu, które pojawiło się na oficjalnym kanale Telewizji Polskiej, znajduje się obecnie na karcie na czasie polskiego YouTube'a. Z pewnością ma to związek z szeroko omawianą w mediach wpadką. 14-letnia wokalistka zapomniała fragmentu tekstu utworu Dni, których nie znamy z repertuaru Marka Grechuty. Gwiazda po raz kolejny pokazała jednak swój profesjonalizm, zupełnie nie dając po sobie poznać, że coś jest nie tak. Tylko czujni widzowie zauważyli, że piosenkarka zaczęła śpiewać od kolejnego wersu. Co jednak ciekawe, wpadka Viki to pikuś przy wpadce, jaką zaliczyła osoba odpowiadająca za wyświetlane na ekranie paski. 

Viki Gabor w duecie z Grechutą. Nastolatka pokazała światowy poziom!

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Wpadka TVP w Opolu 2022

Programy emitowane na żywo mają to do siebie, że nietrudno w nich o wpadki. Taka przytrafiła się osobie pracującej w Telewizji Polskiej, która pomyliła nazwisko Marka Grechuty. W trakcie występu Viki Gabor pojawiła się informacja, że piosenkarka śpiewa w duecie nie z Markiem Grechutą, a Markiem Grachutą. Też uważacie, że przy takiej pomyłce zapomnienie tekstu przez wokalistkę to ostatecznie nic takiego?

Sonda
Czekasz na nową płytę Viki Gabor?