Malena z Armenii kopiuje Viki Gabor?! To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

2022-05-09 15:25
Malena z Armenii skopiowała Viki Gabor?
Autor: JP PARIENTE/SIPA/SIPA/East News // materiały prasowe Sony Music Polska

Czternastoletnia Malena dała się poznać szerszej publiczności, wygrywając Eurowizję Junior 2021. Polscy fani konkursu z miejsca porównali ją do Viki Gabor. Kilka dni temu wokalistka zaprezentowała nową fryzurę, która do złudzenia przypomina tę, w jakiej Viki pojawiła się w klipie do hitu Napad na serce. Zobaczcie sami!

Malena z Armenii zapisała się na kartach historii muzyki, wygrywając Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2022. Wokalistka pokonała między innymi Sarę James, która ostatecznie uplasowała się tuż za nią, na drugim miejscu. Nagrana przez czternastolatkę piosenka Qami Qami podbiła serca europejskich słuchaczy na długo przed samym wydarzeniem, w związku z czym jej zwycięstwo nie było dla nikogo wielkim zaskoczeniem. Tuż po tym, jak nastolatka zaprezentowała teledysk do hitowego singla, w sieci pojawiły się liczne porównania do Viki Gabor. Internauci wskazali nie tylko na wizualne podobieństwa, ale również na podobny sposób gestykulacji. Sama Viki Gabor przyznała, że doskonale wie, o co chodzi użytkownikom sieci, bo sama widzi te podobieństwa. Co ciekawe, chociaż dziewczyny nigdy się nie poznały, mają kontakt w mediach społecznościowych. Ciekawe, co pomyślała sobie Viki, kiedy zobaczyła Malenę w nowej fryzurze, która do złudzenia przypomina tę z teledysku do piosenki Napad na serce.

Zobacz też: Roksana Węgiel dostała zaproszenie na piwo. Jej reakcja? Bezcenna!

Sonda
Maléna z Amrenii przypomina Viki Gabor?

Malena z Armenii jak Viki Gabor

Pamiętacie look Viki Gabor z jej teledysku do piosenki Napad na serce?  Nastolatka zaskoczyła wtedy zupełnie odmienioną fryzurą. Teraz na taki sam sposób uczesania zdecydowała się Malena z Armenii. Wokalistka podzieliła się w sieci efektami nowej sesji zdjęciowej. Co ciekawe, na fotografie zareagowała sama Viki. Też widzicie to uderzające podobieństwo?

Viki Gabor robi napad na serce. Odwiedziliśmy ją na planie klipu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze