Viki Gabor i Gromee - piosenka Move The World HYMNEM Eurowizji Junior! [PREMIERA]

Viki Gabor i Gromee - piosenka Move The World oczaruje słuchaczy w Europie! [PREMIERA]
Autor: www.facebook.com/gromeeofficial Viki Gabor i Gromee - piosenka Move The World oczaruje słuchaczy w Europie! [PREMIERA]

Move The World - piosenka stanie się hitem wśród słuchaczy w całej Europie. Przejmujący, przepełniony emocjami hymn Eurowizji stworzył jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych producentów w Polsce - Gromee! Krakowski producent, który swoją drogą drugi rok z rzędu odpowiada za muzyczną oprawę Konkursu Piosenki Eurowizji, Move The World stworzył we współpracy z Viki Gabor. Efekty możecie poznać słuchając kompozycji premierowo na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Move The World - piosenka Eurowizja Junior 2020

Viki Gabor i Gromee - piosenka Move The World oczaruje słuchaczy w Europie i sprawi, że każdy poczuje wyjątkowy klimat imprezy. Jak brzmi piosenka Move The World, czyli Rusz Światem? Przekonajcie się słuchając premierowo na ESKA.pl. Samo Move The World jest oficjalnym hasłem promującym idee płynącą z tegorocznego Konkursu Piosenki dla Dzieci. Pomysł na ten właśnie slogan wziął się z tego, że dzieci marzą o wielkim sukcesie. Chcą być jak znani naukowcy, aktorzy, muzycy, czy sportowcy. Muszą jednak pamiętać, że najważniejsza praca w grupie, bo wspólnymi siłami można poruszyć świat. Doskonale w hasło Move The World wpasowuje się Ala Tracz, czyli reprezentantka Polski na Eurowizji Junior. 10-letnia wokalistka już 29 listopada powalczy o trzecie z rzędu zwycięstwo dla Polski. Zwyciężczyni polskich eliminacji wykona utwór I'll Be Standing, za który podpisuje się Gromee i jego małżonka Sara Chmiel-Gromala.

Zobacz: Eurowizja Junior 2020: POLSKA PIOSENKA. O czym śpiewa Ala Tracz? [TEKST, ZNACZENIE]

Move The World - piosenka Eurowizja Junior 2020

Możemy ruszyć światem - śpiewa Viki Gabor. Zwyciężczyni poprzedniej Eurowizji Junior wykonała oficjalny hymn tegorocznej odsłony Konkursu Piosenki dla Dzieci. Za brzmienie tzw. common song, drugi rok z rzędu odpowiada Andrzej Gromala, czyli Gromee. Utwór wybrzmi podczas ceremonii otwarcia wydarzenia, 23 listopada 2020. Na tę chwilę premiera wersji studyjnej utworu nie jest zaplanowana. 

Piosenka Move The World podczas ceremonii otwarcia wybrzmiała w wersji zaśpiewanej przez Viki Gabor (rok temu Share The Joy zaśpiewała Roksana Węgiel), a podczas Eurowizji Junior 2020, 29 listopada, utwór zaśpiewają wszyscy uczestnicy konkursu. 

Viki Gabor & Gromee - Move The World: premiera 23.11.2020

ESKA XD EXTRA
Najnowsze