Viki Gabor gwiazdą telenoweli! Wyszła z tego niezła Afera

2020-10-16 13:45 Patrycja Obarowska
Viki Gabor
Autor: Screen z YT: Viki Gabor - Afera / Viki Gabor

Viki Gabor rozpętała niezłą aferę! Wokalistka właśnie opublikowała dla swoich fanów najnowszy teledysk do piosenki Afera i tym posunięciem rozbiła bank! O czym jest jej najświeższy teledysk? Zobaczcie dwa różne oblicza Viki na ESKA.pl!

Viki Gabor jest jednym z nowszych odkryć muzycznych w Polsce na przestrzeni ostatnich lat. Jej muzyka cieszę się ogromną popularnością, szczególnie wśród młodzieży, dla której popularna piosenkarka jest idolką nie do zastąpienia. Ma styl, oryginalną osobowość, wdzięk, a także nieoceniony talent. Viki Tabor ujawniła datę premiery nadchodzącego teledysku do piosenki Afera. Ten utwór jest jedynym w całości polskojęzycznym utworem, który znajduje się na debiutanckim krążki wokalistki Getaway (Into My Imagination). Klip do piosenki Afera pojawił się w sieci 16 października 2020 roku i rozgrzał internet do granic możliwości. Czy teledysk do jednej z piosenek, którą znajdziemy na debiutanckiej płycie Viki Gabor będzie cieszyć się taką samą popularnością, jak sam singiel, który w sieci pojawił się 3 września bieżącego roku i zebrał 100 tysięcy wyświetleń?

Viki Gabor za pośrednictwem mediów społecznościowych zapowiedziała premierę swojego najnowszego teledysku do piosenki Afera. Wokalistka ustawiła także premierę w serwisie YouTube, dzięki czemu jej fani jeszcze przed pojawieniem się klipu mogli dzielić się w komentarzach towarzyszącymi im emocjami w związku z nadchodzącym wideo.

Viki Gabor - nowy teledysk do piosenki Afera 

Viki Gabor 16 października 2020 roku opublikowała w sieci teledysk do piosenki Afera, którą możemy znaleźć na jej debiutanckiej płycie Getaway (Into My Imagination). O czym jest najnowszy klip artystki? Wiki Gabor pokazała się światów kompletnie nowej odsłonie. Teledysk jest pełen uroku, zabawy i różnych kolorów. Viki wciela się tam w zróżnicowane style i pokazuje światu imprezę z własnej perspektywy.

Tajemnice Viki Gabor | ESKA XD - CD-ROOM #4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze