Viki Gabor pojedzie na Eurowizję Junior 2019? Dawna uczestniczka The Voice Kids faworytką!

2019-09-29 15:19 A.D.
Viki
Autor: YouTube/ VikiVEVO

Eurowizja Junior 2019 zbliża się wielkimi krokami. Poznaliśmy już uczestników, którzy starać się będą o szansę na reprezentowanie naszego kraju. Podczas programu Szansa Na Sukces wyłoniony zostanie jeden szczęśliwca. Wśród faworytów jest Viki Gabor - dawna uczestniczka The Voice Kids. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Pamiętacie tę uczestniczkę The Voice Kids? Chociaż nie udało jej się wygrać programu, to przykuła uwagę publiczności i ma szansę stać się nową idolką nastolatek. Dziewczyna pracuje nad własnym repertuarem i nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie ona będzie reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizji Junior 2019. Najpierw jednak będzie musiała zawalczyć o swoje marzenie.

Zobacz też: TELEDYSK WAKACJI 2019 - wybierz nagorętszy klip lata! [GŁOSOWANIE]

Viki Gabor pojedzie na Eurowizję Junior 2019? Wiele na to wskazuje!

Viki to utalentowana dziewczyna, która z pewnością będzie nas wiele razy zaskakiwać w przyszłości. Dawna finalstka The Voice Kids 2 ma szansę reprezentować nas na Eurowizji Junior 2019. Zobaczymy ją w specjalnym odcinku Szansy na sukces, podczas którego zawalczy o tę niezwykłą możliwość. Viki jest jedną z faworytek. Żaden z pozostałych uczestników nie ma tak dużego doświadczenia scenicznego jak ona. 

Viki Gabor pojedzie na Eurowizję Junior 2019. Kogo musi pokonać? 

Viki nie będzie miała łatwego zdania. Jedną z jej kontrkandydatek jest Swietłana Boguska, która również pojawiła się w The Voice Kids. Z pewnością będzie to jednak zdrowa rywalizacja! 

Najnowsze