Viki Gabor coraz częściej porównywana do innych wielkich gwiazd! Kogo najbardziej przypomina?

Viki Gabor
Autor: WBF

Viki Gabor coraz częściej jest porównywana przez swoich fanów do wielkich gwiazd! Kogo przypomina najbardziej? Zdaniem wielu internautów Viki Gabor nie ma sobie równych, jednak jej wygląd do złudzenia przypomina znaną nam wszystkim…ZOBACZCIE SAMI!

Viki Gabor jest niezwykle utalentowaną wokalnie nastolatką, która kilka lat temu w Polsce zrobiła prawdziwy, medialny szum. Zaraz po tym, jak wygrała  Eurowizję Junior w 2019 roku, media nie przestały się o niej rozpisywać, a sama artystka stała się sławna niczym Ariana Grande, czy Taylor Swift. Viki Gabor obecnie jest idolką i gwiazdą młodego pokolenia. Zdaniem wielu fanów, wokalistka nie ma sobie równych, a każdy jej ruch w sieci jest pozłacany przez jej niezliczony fandom.

Viki Gabor z roku na rok staje się coraz starsza i dojrzalsza. Jej wygląd oraz styl bycia zmienia się diametralnie, co można dostrzec już na pierwszy rzut oka oglądając jej profile w mediach społecznościowych. Fani non stop komentują dodawane przez nią zdjęcia i wiecznie ją do kogoś porównują. Zdaniem większości Viki Gabor aktualnie najbardziej przypomina Ariana Grande lub słynne siostry Kardashian, które zdaniem internetowej społeczności uchodzą wręcz za idealne. 

Viki Gabor - Instagram 

Viki Gabor coraz częściej dodaje różne posty na swój profil na Instagramie. Artystka ostatnimi czasy zrobiła się tam bardzo aktywna. Jej profil zasila niespełna 700 tysięcy fanów, a sama Viki Gabor stara się być z fanami w jak najlepszym kontakcie, właśnie dzięki tej słynnej aplikacji. 

Była w The Voice Kids, a teraz wydała debiutancką płytę! To koleżanka Viki Gabor i Roxie Węgiel
Najnowsze